دسته‌ها
سایت های دانلود ایران و جهان + آدرس و توضیحات مختصر معرفی سایت های مفید ایران و جهان

سایت پی سی دانلود + آدرس و معرفی مختصر

پی سی دانلود

پی سی دانلود در بهمن‌ماه ۱۳۸۴ در وب فارسی متولد شد. محمدرضا سیاپوری این سایت مؤسس این سایت است. تقریباً با دو دهه فعالیت مفید و فعال، این سایت تجربه‌های مختلفی را تجربه کرد: از هک شدن تا جریمه شدن توسط گوگل. علت جریمه شدن این سایت توسط گوگل، قراردادن برنامه های غیررایگان به صورت رایگان و شکایت صاحبان نرم افزار غیررایگان بود. پی سی دانلود برنامه های پولی را به صورت رایگان قرار می‌داد تا کاربران ایرانی که امکان خرید ندارند، بتوانند از نرم افزارهای به روز دنیا استفاده کنند؛ البته نرم افزارهای غیررایگان ایرانی در پی سی دانلود منتشر نمی‌شود. این سایت پس از جریمه شدن توسط گوگل و حذف نتایج و کاهش رتبه آن، به کلی در دامنهٔ سایت p30download.com فعالیت نمی‌کند و تمام دسترسی به سایت باید از آدرس p30download.ir استفاده کرد.

امکانات و ویژگی  ها

در پی سی دانلود امکان دانلود در زمینه های مختلف فراهم شده است، زمینه‌های همچون نرم افزار، بازی، آموزش، موبایل، کتاب، فیلم، صوت، گرافیک و… است. از ویژگی‌های بارز این سایت، قراردادن نسخهٔ به‌روز نرم افزارهاست و با توجه به اینکه هر نرم افزار پس از مدتی آپدیت می‌شود، نرم افزارهای این سایت هم به طور منظم به روزرسانی می شود و در هر به‌روزرسانی نسخهٔ جدید آن منتشر می‌شود. همچنین برای هر مطلب، توضیحات مفیدی نوشته می‌شود که باعث می‌شود اطلاعات خوبی از فایل های دانلودی به دست بیاوریم.

از دیگر ویژگی‌های p30download قراردادن نسخه کرک یا patch نرم افزارهای غیررایگان است که با این فایل ها می‌توان محدودیت ها را برداشت و از برنامه ها همانند نسخهٔ پولی آن استفاده کرد. البته برای نرم افزارهای غیررایگان در اینترنت کرک ها و فایل های patch فراوانی منتشر می‌شود، اما پیداکردن اینکه چه کرک و patch واقعاً کار می‌کند و آسیبی به رایانهٔ کاربر نمی‌زند، تخصص پی سی دانلود است. پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد استفاده از کرک یا پچ نرم افزاری را دارید، کرک های نرم افزار را حتماً از این سایت دریافت کنید چرا که آسیبی به رایانهٔ شما وارد نمی‌کند. هرچند ممکن است گاهی توسط آنتی ویروس رایانهٔ شما،‌ کرک و پچ مضر شناخته شود، ولی طبق تجربهٔ به دست آمده با استفاده از کرک های این سایت، هیچ گاه آسیب یا مشکلی برای سیستم پیش نخواهد آمد.

وجود سرورهای داخلی این سایت در داخل ایران را هم می‌توان از مزیت‌های این سایت به شمار آورد، چراکه باعث می‌شود دانلود فایل‌ها با سرعت بیشتری انجام بپذیرد. این سایت رقیب سافت ۹۸ است.

ورود به سایت پی سی دانلود

برای ورود به سایت پی سی دانلود کلیک کنید.