بانک ملت؛ دانلود اپلیکیشن به پرداخت و رمزنگار + معرفی و مروی بر کارنامه این بانک

بانک ملت

بانک ملت به نشانی وبگاه www.bankmellat.ir یک شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی است. بانک ملت پس از انقلاب اسلامی در پی ملی شدن بانک‌های ایران، با مصوبه‌ی مورخ ۲۹ آذر ۱۳۵۸ مجمع عمومی بانک‌ها از ادغام ۱۰ بانک « پارس، عمران، فرهنگیان، داریوش، تهران، تجارت خارجی، اعتبارات تعاونی و توزیع، بین‌املل ایران، بانک ایران و عرب، بیمه ایران » در ۳۱ تیر ۵۸ تاسیس شد. این بانک در حوزه صنعت خدمات مالی با سرمایه‌ اولیه‌ی ۵/۲۳ میلیارد فعالیت خود را آغاز کرد.

این بانک به‌عنوان اولین بانک که برای خصوصی‌سازی آماده شد، ۵ درصد از سهامش را در بورس تهران عرضه کرد و ۲/۵ درصد این سهام توسط زیرمجموعه‌ی این بانک،( متعلق به صندوق بازنشستگی کارکنان این بانک) شرکت آتیه‌ی کارکنان بانک ملت خریداری شد.

این بانک در وبگاه خود با ایجاد بخشی به نام «ایده» به مردم امکان بیان ایده‌های خود را می‌دهد و با بررسی‌ ایده‌ها، بهترین آنها را انتخاب می‌کند و به کار می‌گیرد.

دیجی کالا؛ دانلود، معرفی، تاریخچهٔ سایت و کد تخفیف قطعی!

دیجی کالا به نشانی اینترنتی www.digikala.com به‌عنوان یک فروشگاه اینترنتی پا در راه تجارت الکترونیک نهاد و در بهمن‌ماه سال ۱۳۸۵ توسط برادران محمدی، با نام‌های حمید و سعید محمدی بنیانگذاری شد. چرایی و ایده‌ی اولیه‌ی راه‌اندازی این شرکت از زبان موسسین آن تجربه‌ی بد این دو برادر در خرید دوربین عکاسی در سال ۸۴ عنوان شده است. امروزه این شرکت با اختصاص ۸۵ درصد سهم بازار فروش آنلاین ایران و آمار بیش از ۵ میلیون بازدید در روز، بزرگترین فروشگاه آنلاین در ایران شناخته شده است. دفتر مرکزی این شرکت در تهران واقع شده و بر طبق آخرین آمار در تاریخ مرداد ۹۹، بیش از ۴۸۰۰ نفر در آن مشغول به کار هستند.

سرزمین دانلود؛ سایت دانلود نرم افزار و بازی ویندوز و اندروید

سرزمین دانلود با آدرس اینترنتی www.sarzamindownload.com در شهریور ۱۳۸۷ تأسیس شد. ابتدا بر روی فروش نرم‌افزار و سی دی تمرکز داشت، ولی پس از آن نرم افزار و بازی های زیادی برای دانلود رایگان روی سایت قرار گرفت تا لزوماً نیازی به خرید سی دی و منتظر ماندن برای دریافت سی دی نباشد.  در حال حاضر این سایت دارای بخش دارای بخش اندروید، بازی، نرم افزار و مقالات است. در بخش اندروید نرم افزارهای مهم و کاربردی اندروید قرار گرفته است. در قسمت بازی، گیم های جدید و پرطرفدار پی سی (ویندوز) قرار گرفته است. در قسمت نرم افزار، برنامه های ضروری ویندوز قرار دارد. در نهایت، بخش مقالات هم شامل مقالات آموزشی در حوزهٔ کامپیوتر و اینترنت است.

شیپور؛ دانلود برنامه و معرفی سایت و امکانات ویژهٔ نرم افزار

شیپور سایت و اپلیکیشن نیازمندی و ابزاری برای خرید و فروش کالاهای نو و دست دوم است که با آدرس اینترنتی www.sheypoor.com در مرداد ۱۳۹۱ توسط رضا اربابیان تأسیس شد. دفتر مرکزی این سایت در حال حاضر در خیابان آفریقای تهران واقع شده است. پیش بینی می‌شود که تعداد کارکنان شیپور حدود ۲۰ تا ۲۰۰ نفر است.
مدیر این سایت رضا اربابیان گفته بود: «خدمات شیپور از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را در بر می‌گیرد.» واقعاً هم همین‌طور است. خدمات شیپور از املاک گرفته تا وسایل شخصی و لوازم تفریحی را در بر می‌گیرد. به علاوه اپلیکیشن شیپور در دو نسخه اندروید و IOS در دسترس کاربران قرار گرفته است. اخیراً ربات تلگرامی نیز به منظور استفاده افراد ساخته شده است و از طریق این ربات نیز می‌توان به خدمات این سایت دست پیدا کرد. رقیب اصلی این سایت، دیوار است.

فارسروید؛ سایت دانلود بازی و نرم افزار اندرید فارسی و رایگان

معرفی و تاریخچهٔ سایت فارسروید

فارسروید (Farsroid) مرجع دانلود نرم افزار و بازی اندروید در بهمن ۱۳۹۱ در با آدرس www.farsroid.com دنیای وب فارسی متولد شد. مدیر این سایت امید قرقانی است. آقای قرقانی ابتدای تأسیس این سایت،‌ خودش مقالات را می‌نوشت و سایت توسط یک نفر مدیریت می‌شد. بعداً نویسندگان و افراد دیگر هم با ایشان همکاری کردند. اکنون می‌توان فارسروید را بهترین سایت دانلود بازی و نرم افزار اندروید دانست. این سایت بین سایت‌های مشابه اندرویدی، رتبهٔ بسیار خوبی را کسب کرده است. هرگونه دانلود از این سایت به صورت رایگان انجام می‌شود. کرک‌ها و پچ‌های نرم افزارهای خارجی که پولی هستند هم در این سایت در کنار نسخهٔ رایگان آن عرضه می‌شود.