سافت 98؛ آدرس سایت، معرفی نقاط قوت ضعف و امکانات ویژه

سافت 98

سافت 98 (www.soft98.ir) در ابتدای سال ۱۳۸۹ در دنیای وب فارسی ایران متولد شد. مدیر این سایت علیرضا باقری است؛ البته گاهی وقتی نرم افزار یا بازی از این سایت دانلود می کنیم که نیاز به کرک دارد بعضاً در قسمت یوزرنیم نام «SalaR» را وارد می‌کنیم یا بعد از کرک نرم افزار، در قسمت مشاهده اطلاعات ثبت‌شده عبارت «licensed to: soft98.ir SalaR» را می‌بینیم. این مسئله حاکی از موفقیت این سایت در زمینه تولید و فراهم آوری کرک های سالم و موفق است. نمونهٔ این مسئله را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید:

salar soft98.ir

ویژگی های سافت ۹۸

با مراجعه به این سایت می‌توان نسخه های جدید سیستم عامل های مختلف، نرم افزارهای ویندوز در زمینه های مختلف، نرم افزارهای موبایل، نرم افزارهای گرافیک، بازی و آموزش های مختلف را دانلود کرد. البته با توجه به اینکه سرورهای دانلود این سایت در ایران نگهداری می‌شود، دانلود همۀ این فایل‌ها با ۵۰ درصد تخفیف همراه است. به بیان دیگر شرکت اینترنتی که از خدمات آن استفاده می‌کنید، ملزم است اینترنت را نیم بها محاسبه کند. به‌طور مثال اگر ۱ گیگ از این سایت دانلود کردید، ۵۰۰ مگابایت از حجم اینترنتتان کسر شود.

این سایت دارای انجمن گفتگو است که با عضویت در آن می توانید مشکلاتی نرم افزاری خودتان را برطرف کنید یا اگر کاربلد و ماهر هستید، به کسانی که مشکلات نرم افزاری دارند کمک کنید. انجمن سافت ۹۸ دارای اتاق های مختلفی است؛ اتاق های درخواست نرم افزار و درایور، سوالات و مشکلات نرم افزاری، دانلود، آموزش و درخواست کرک یا سریال نرم افزارها و… .

پس از اینکه مدتی برای پی سی دانلود مشکل پیش آمده بود، بازدیدکنندگان این سایت بیشتر از قبل شد و جایگاه پی سی دانلود را گرفت. هم اکنون که سال ۱۴۰۰ است می توان سافت ۹۸ را برترین و پربازدیدترین سایت دانلود ایران نام برد. در حال حاضر برطبق آمار آلکسا پربازدیدترین سایت ایران در رتبه ۲۸ و پربازدیدترین سایت جهان در رتبه ۸۸۳ است.

از مزیت ها و نقطه های قدرت این سایت می توان به نکته های زیر اشاره کرد:

– سرورهای داخلی قدرتمند که باعث شده سرعت دانلود فایل از این سایت به حداکثر ممکن برسد.
– به روزرسانی مرتب و سریع.
– قراردادن کرک و سریال های سالم و کارراه‌انداز.
– وجود بخش پاسخ‌دهی به سؤالات و مشکلات در انجمن.
– طراحی ساده و زیبا که استفاده از سایت را آسان کرده است.
– و … .

نقطه ضعف soft98

می‌توان تنها نقطه ضعف سایت را همین نکته دانست فایل های این سایت فقط با آی‌پی ایران شدنی است. پس اگر در خارج کشور باشید یا از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده کنید، نمی توانید فایل های سایت را دانلود کنید.

تصویر زیر نمایی از سافت ۹۸ در سال ۱۳۸۹ است. (۱۱ سال پیش)

سافت ۹۸ در سال ۱۳۸۹

ورود به سایت سافت 98 (soft98.ir)

برای ورود به سایت سافت ۹۸ کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *