پشت پرده کانال های استخدام تایپیست در تلگرام و تایپ فایل صوتی

آیا کانال های تایپ و استخدام تایپیست در تلگرام که برای تایپ باید هزینه پرداخت کنیم کلاهبرداری است؟

کلاهبرداری کانال های استخدام تایپیست تگلرام

کلاهبرداری استخدام تایپیست

کلاهبرداری کار در منزل و تایپ

سلام عزیزان.

بنده علی سجاد موحد هستم. ویراستار، تایپیست و مدیر سایت تایپ ۷۴.

یک سری کانال های تلگرامی با عنوان کسب درآمد در منزل این روزها فعالیت می‌کنند که متأسفانه کاربران و اعضای زیادی هم دارد. شیوۀ فعالیت این سایت‌ها این‌گونه است که برای گرفتن پروژه تایپ، ابتدا باید هزینۀ عضویت بپردازید. بعد از عضویت، وارد کانالی می‌شوید که فایل‌ها در آنجا قرار داد. البته فقط لینک دانلود فایل‌ها آنجا قرار داد نه خود فایل. لینک‌های دانلود هم پولی هست، یعنی فایل‌هایی را که می‌خواهید تایپ کنید،‌ باید بخرید. مثلاً یک فایل صوتی از یک سخنرانی یا فایل دستنویس را گذاشته است و نوشته است هزینهٔ دانلود ۲۰ هزار تومان و دستمزد برای کسانی که جزو ۱۰ نفر اولی باشند که این فایل را تحویل بدهند ۲۰۰ هزار تومان! شما هم تشویق می‌شوید و فکر می‌کنید با انجام این فایل ۱۸۰ هزار تومان سود می‌کنید. در حالی که این‌طور نیست. شما فریب خوردید. اشخاص زیادی به بنده مراجعه کردند و گفتند ما در این نوع کانال‌ها عضو شدیم، هزینه عضویت پرداخت کردیم و هزینۀ خرید فایل پرداخت کردیم، بعد از اینکه فایل را تایپ کردیم،‌ دیگر به ما هزینه‌ای پرداخت نکردند.

کلاهبرداری کانال تایپ

هوشیار باشید:

۱. گول ای‌نماد را نخورید. (اکثراً کانال‌های تلگرام مربوط به سایتی هست که ای‌نماد دارد؛ اما آن کانال تلگرام وابسته به آن سایت نیست و شاید روح مدیر سایت هم وجود چنین کانال تلگرامی باخبر نباشد.)

۲. گول اسکرین‌شات‌های واریزی را نخورید.

۳. گول ارجاع به پلیس فتا و مراجع رسمی را نخورید.

۴. گول اعضای زیاد عضو در کانال را نخورید.

این کانال‌ها کلاهبرداری است؛ چون:

  • ۱. سفارش تایپ در این کانال‌ها اصلاً واقعی نیست. اگر واقعی می‌بود، لزومی نداشت یک سفارش را چند نفر تایپ کنند.
  • ۲. از تایپیست آزمون نمی‌گیرند و کیفیت کار تایپیست برایشان مهم نیست، بلکه مهم این است شما فایل را بخرید. حال آنکه ما در سایت تایپ ۷۴ از تایپیست‌ها آزمون می‌گیریم و اگر کیفیت کارشان خوب باشد به آن‌ها کار می‌دهیم.
  • ۳. فایل‌های سفارش را می‌فروشند، در حالی که در هیچ جای دنیا، خود فایل سفارش فروخته نمی‌شود و رایگان در دسترس تایپیست قرار داده می‌شود.
  • ۴. پرداخت هزینه فقط به نفرات اول تعلق می‌گیرد، اما هیچ راهی نیست تا بفهمید شما نفر چندم هستید و تا حالا چند نفر فایل را تحویل داده است.
  • ۵. درآمد مدیران این کانال‌ها از سفارش های واقعی تایپ نیست،‌ بلکه از فروش فایل است و «انجام تایپ» فقط پوششی برای کلاهبرداری و قمارگونه‌ای‌بودن کانال هست.
  • ۶. هزینه پرداختی این کانال‌ها تقریباً ۱۰ برابر قیمت واقعی آن است که نشان می‌دهد قصد آن‌ها فقط تحریک و ترغیب شماست تا فایل را بخرید.
  • ۷. اگر به احتمال ۱ درصد موفق شوید فایلی را بخرید و جزو نفرات اول باشید که آن را تحویل بدهید و به شما پولی بدهند،‌ آن درآمد حلال نیست.

استفتا از دفتر مرجع تقلید دربارۀ حلال بودن درآمد از کانال های تایپ تلگرام

پرسش : سلام. یک سری کانالهای تلگرام ایجاد شده است که با عنوان سفارش تایپ و زمینه اشتغال برای مردم کار میکند. شیوۀ فعالیت به این گونه است که یک فایل را در کانال تلگرامی قرار میدهد و میگوید به ۱۰ نفر اولی که این فایل را تایپ کنند، به طور مثال ۵۰ هزار تومان تعلق میگیرد. البته برای دانلود آن فایل باید پول پرداخت کنیم. اما چند نکته: ۱. قیمت واقعی هزینه تایپ به آن میزانی که تعیین میکنند نیست و بسیار بالاتر است تا مردم ترغیب شوند. ۲. اساساً تایپ چندباره یک فایل سودی ندارد، بلکه اگر کسی یک بار تایپ کند کافی است. ۳. اصلا سفارش تایپ واقعی نیست، بلکه حالت مصنوعی دارد، یعنی اساساً انجام کار مهم نیست، مهم این است که یک عده ای ترغیب شوند و فایل را بخرند، حالا هر کس که زودتر تحویل داد به آنها پول میدهد و کسانی که جزو آن ده نفر اول نباشند، پولی به آنها نخواهد رسید، هرچند که آن فایل را خریده باشند. به طور مثال من میبینم که یک فایلی را گذاشته که دانلود آن فایل هزینه ۱۰ هزار تومان دارد و تحویلش هزینه ۵۰ هزار تومان دستمزد. اگر این فایل را انجام بدهم و تحویل بدهم و جزو نفرات اول تحویل‌دهنده باشم، ۵۰ هزار تومن میدهند و در غیر این صورت پولی نمیدهند و هزینۀ خریدم میسوزد. البته راهی هم نیست که بفهمم چند نفر تا حالا تحویل دادند. حالا لطفا به دو سؤال زیر پاسخ بدهید: ۱) برای تایپیست که از این راه کسب درآمد میکند درآمدش حلال است یا نه؟ ۲) برای خود کسی که این کانال را ایجاد کرده و چنین پولهایی به جیب میزند، آیا درآمدش حلال است یا نه؟

پاسخ دفتر آیت الله مکارم شیرازی:

با اهداء سلام و تحيت؛

پاسخ : 1و2- این کار نوعی بخت آزمایی و حرام است.

کد رهگیری : 140103170067

استفتا درباره کانال های تایپ تلگرام

چگونه از کلاهبرداری مصئون بمانیم و در جای مطمئن کار کنیم؟

از کانال های تلگرام کسب درآمد در منزل و سفارش تایپ که ابتدا پول عضویت می‌گیرند یا فایل های تایپ را می‌فروشند استفاده نکنید و به هیچ وجه هزینه ای پرداخت نکنید. در عوض از سایت های مطمئن استخدام تایپیست استفاده کنید.

تجربه یکی از دوستان که از تجربۀ خودشان نوشتند:

با سلام و وقت بخیر
بنده متاسفانه بدلیل کمبود دانش و تحقیق در این زمینه و اطمینان به تبلیغات عده ای کلاه بردار هزینه ای جهت ثبت نام و به اصطلاح استخدام اینترنتی واریز کزدم و در گروه فعالان تجارت الکترونیک ایران از طریق تلگرام عضو شدم و بعد از عضویت متوجه شدم که علاوه بر واریز هزینه ی عضویت و ثبت نام فایلی که قرار است تحویل بدهیم بصورت پی دی اف و نسخه ی خریدنی است و باید بابت آن مبلغی را به این شرکت واریز کنیم که البته بدلیل تبلیغات سو عده ای از پشتیبانان این شرکت این کار راه هم انجام داده و سپس فایل را خریداری کردم و از طریق درگاه idipay هزینه را واریز کزدم کار را انجام دادم ارسال کردم و اما از واریز دستمزد خبری نشد و توجیح پشتیبانان این بود ما صد نفر برتر را انتخاب میکنیم یا در بعضی موارد نفراتی که سریع تر فایل ها را ارسال کنند که کاملا بی منطق و شک برانگیز بود … بر حسب اتفاق با سایت شما آشنا شدم و کلیپ مربوط به همین مسأله پشت پرده کانال های استخدام تایپیست در تلگرام و تایپ فایل صوتی را مشاهده کردم و بسیار متاسف شدم از اعتماد بی جای خودم و اینکه چطور می شود این کلاه برداران و شیادان را معرفی کرد و جلوی ادامه ی فعالیت غیر قانونی آنها را گرفت من به شخصه حدودا جمعا مبلغ ۳۰۰ هزار تومان در این کانال ها و خربد فایلها برای تایپ پاور پوینت و ترجمه هزینه کردم و متاسفانه بی نتیجه بود…. حال از شما جناب فاطمی موحد تقاضا دارم با صلاحدید و تدبیر خود در صورت امکان اقدام به پیگیری و معرفی این سودجویان شیاد به مقامات قضایی یا حتی‌المقدور در دنیای مجازی باشید تا افراد بیشتری چون من با ساده انگاری قربانی این کار غیر انسانی آنها نشوند.
آدرس پیج اینستاگرامی این به اصطلاح گروه کار آفرین که در ابتدا تبلیغات بسیار گسترده ای را از طریق همین پیج و آی دی جهت پرزنت موسسه ی خود و مجاب کردن افرادی چون من انجام دادند جهت آگاه سازی دوستان به پیوست ارسال میکنم.
با سپاس از توجه شما
آی دی ایسنتاگرام: kar_darmanzell_1
کلاهبرداری تایپ

408 دیدگاه دربارهٔ «پشت پرده کانال های استخدام تایپیست در تلگرام و تایپ فایل صوتی»

سلام وقتتون بخیر
من هم دراین سایتثبت نام کردم و۷۰حق کدپستی گرفتن
وفکر کردم برای حقعضویت است عضوتلگرام یکه شدم
گفتن فایل باید خریداری بشه وبعدهرکس که بدون نقص باشه قبول میکنن
یعنیحتی درقبال دانلود پول پرداختی باز گردانده نخواهد شد.امروز سایتتون دیدم وفهمیدم کلاهبرداریه.

استخدام کاردرمنزل باگوشی
درآمد میلیونی در خانه تنها با گوشی📱

✅کافیه یکی ازکارهارو انجام بدید درروز.😉

حداکثر زمانی که برای سقف حقوق ۵میلیون تومان صرف میکنید،۳ساعت درطول روز است.⏰

بدون محدودیت،سنی،مکانی،تحصیلی،جنسیت🧍‍♀🧍‍♂👩‍🍼🧑‍🍼👨‍🎓👨‍🍳👵🧔‍♂

✔️1 و 2. بازاریابی محصولات🤵‍♀
✔️3. ترجمه💾
✔️4.غول پولساز💶
✔️5. ادمین تلگرام🖥
✔️6.تایپ📇
✔️7.متصدی آموزش🧑‍🏫
✔️8. گویندگی🎙
✔️9.ساخت شماره مجازی⌨
✔️10. دایرکتر📱📲
✔️11.ویراستاری📃
✔️12.عکاسی📸
✔️13.پاورپوینت🗂
✔️14.تهیه ویدیو📹
✔️15.خلاصه سازی📑
✔️16.ادمین سایت

✅ کارها با کامپیوتر یا لپ تاپ یا تبلت یا گوشی قابل انجام میباشند.💻🖥📱
✅ حقوق‌ها بصورت روزانه پرداخت میشه.💳

ساعت کاری دست خودتونه.⏱

اگر مهارت کافی ندارید نگران نباشید اموزش داریم👩‍🏫

شرکت دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیکی جمهوری اسلامی و هم قابل استعلام از سامانه اینماد وزرات صنعت و پلیس فتا میباشد.🇮🇷

برای ثبت نام وکسب اطلاعات بیشتر به ایدی پشتیبان پیام دهی

متاسفانه منم گولشون خوردم حدود۲۰۰هزارتومان به حسابشون ریختم لطفا لطفا مراقب باشید😞

خدالعنتشون کنه ازمنم ۴۶تومن گرفتن واسه ثبت نام پولوکه واریزکردم دیگه هیچکس جوابموندادخدا ازبغل خودشونوبچه هاشون دربیاره که ماروگول میزنن ماهم پول کارگریمونوخیلی راحت دادیم بهشون

نزدیک ب 500 و خورده ای برا خرید فایل ها پرداخت کردم اما هیچچچچچ الان فهمیدم ک میگن کلاهبرداریه

سلام منم متاسفانه یه پیج تو اینستا برای کارهای مربوط به تایپ پیداکردمو و صدتومن براشون واریز کردم و بعد پاسخگو نبود و وقتی زیر پستاشون کامنت گذاشتم تابقبه هم باخبر بشن هم خودم هم همسرمو مسدود کردن وهنوز هم دارن به کلاهبرداریشون ادامه میدن هیچ جا هم به این مسائل رسیدگی نمیشه آخه چرا؟؟؟؟😭😭😭 این آدرس سایتشه توروخدا حواستون رو جمع کنید مگه خودمون به داد خودمون برسیم ملینا محمدی homework _org

http://bapokwork.comاین شرکت هم کلاهبرداره.ابتدا۸۹۹۰۰ ازتون میخوادبرای ثبت نام وبعدمیگه توفلان کانال جوین شو وتایپ صوتی وتایپ عادی و….هزینشوبریز ووقتی ریختی..میبینی یه جور کلاهبرداریه که گفته هرکس زودتر تایپ روفرستاد به اون پول میدن.البته من ۸۹۹۰۰ ازجیبم رفت وبااطلاع دوستانم فهمیدم این سایت کلاهبرداریه.مسوول ثبت نامش هم خیلی بی ادب ووقیحه که اگه ثبت نام کنین دیگه خبری ازبرگشت پولتون نیس ورسماکلاهبردارن وبس

سلام من ۸۹۰۰۰تومان ریختم وگفتن ۳۰۰هزارتومان بریزفایل رایگان همیشگی بهت تعلق میگیره اسم شرکت هس kasb kar 3 است تواینستا .توتلگرام هم سایت دارن .اسم شرکت هس برتراندیشان تکنولوژی .کسی اطلاع داره ..کاردرمنزل هس .معتبرهس یانه

با سلام .من خداروشکر قبل از هر چیزی خیلی سخت اعتماد میکنم و خیلی سرچ میکنم تحقیق میکنم. قرار بود ک کار تایپ انجام بدم چون ده سال سابقه کار داشتم .گفتم بهترین گزینه هست ک بتونم توی این شرایط اقتصادی .درامد داشته باشم .پیام دادم.گفتن باید ۸۰ و خورده ای بدین ک توی شرکت اسمتون ثبت بشه .بعد از اون توی پرداختی ۵ ام پول واریزی عودت داده میشه گفتم ک من پولی نمیدم اگر خیلی مطمنید چرا ما باید بابت تایپ هم پول بدیم ک تایپم کنیم. شما تایپ بدید به ما ،وقت پرداخت ،هزینه رو از ما کم کنید گفتن نمیشه ک دیگ حس کردم خیلی مشکوک میزنن .سعی کنید زودی اعتماد نکنید .چون این روزا خیلی کلاش پیدا میشه .خیلی ها همه فن حریف شدن.ولی ماها هم باید زودی بدن تحقیق اعتماد نکنیم

سایت اندیشان برتر کلاهبرداری است تروخدا ثبت نام نکنید من هم به حساب خانمی به اسم صفورا شهری ریختم و معلوم نیست چی شد پولم اصلا و کانالش هم https://t.me/techwork_shop

سلام
متاسفانه منم گول اینا رو خوردم
حدود ۷۰۰ هزار تومن برا ثبت نام و خرید فایل خرج کردم خدا لعنتشون کنه

متاسفانه گروه باپوک ورد هم مبلغ ۱۳۳ هزار تومن از من دریافت کردند ولی سوال ازشون میپرسم میبینم تمام کامنت های قبلیشون رو پاک کردند و بعد از واریز دیگه جوابی نمیدن به نظرم یا ساختگیها هست و یا جعل از روی سایت های مشابه دیگه .

سلام ، منم تو تلگرام به یکی از این کانالا برخوردم و متاسفانه ۱۰۰ تومن برای ثبت نام پول دادم و حدود ۱۹۰ تومن هم برای فایل ها. اسم این شرکت فراعصر یا همون باپوک بود . خواستم اطلاع بدم که کلاه برداریه تا بقیه هم مثل من اشتباه نکنن.برای فایل تایپ که دوتا غلط ازم گرفت و کلا نه پولمو پس دادن و نه جواب دادن. میخواستم برای ادمینی درخواست بدم که خداروشکر فهمیدم کلاه برداریه و واقعا خدا رو شکر میکنم که باعث نشدم یه عده دیگه هم مثل من پولشون بره و بعدا بخوام اون دنیا جواب گو باشم.

سلام منم اخیرا در چینین کانالی با نام کارگاه تکنولوژی تهران / برتر اندیشان عضو شدم
۱۲۵ برای عضویت در کانال دادم و وقتی وارد شدم میبینم هر مطلبی که بخوای کار کنی اول باید بخریش!!!!!
مطالب رایگان دستمزد اندک دارند
اولش خیلی مودبن
کافیه اعتراض کنی و بگی کلاهبرداریه،
چنان بی ادبانه و گستاخانه برخورد میکنن که ….

ادمین ها هم الکی برای جلب اعتماد معمولا با نام خانم ارتباط برقرار میکنن

خلاصه اساسا دروغی و کلاهبردارین و خیلی هم ازادانه فعالیت میکنن، عجیبه که فتا پیگیری نمیکنه!••

بله منم گول اندیشان برتر خودرم اول ۱۲۵ تومن دادم بعد اشتراک ۱۰۰ تومن گول نخورین

سلام منم تازه استخدام شدم و مبلغ ۱۲۵هزار تومان پرداخت کردم میشه بیشتر توضیح بدین آیا واقعآ کلاهبرداریه؟ تو اینستاگرام کارآفرین بود و در تلگرام برتر اندیشان.

سلام من هم مبلغ 900 هزار پرداخت کردم تاوقتی که عکس فیش روواسشون فرستادم تحویلم میگرفتن بعدش منو اصلا جواب ندادن

فتا کجا نظارت میکنه که اینجا بکنه اینقدر تو آگهی های استخدام و کاریابی و دیوار و ادمین و موسسات کاریابی کلاهبردار هست و هیچکی نیست که رسیدگی کنه به حال این ملت که همه از فقر و بیکاری به دام اینا میفتن و عمری گرفتار متاسفانه

سلام دوستان منم امشب قرار بود برای باپوک ۹۹تومن پول واریز کنم ولی همسرم نزاشت و گفت کلاه برداریه،تو دیوار اگهی گزاشته بودن و بعد از اینکه من پیام دادم دیدم دیگه اگهیشون نیست،و گفتن به دلیل ازدیاد متقاضی هستش

سلام
من هم میخواستم ثبت نام کنم هر دو سه تا از کانال ها که تو اینیستا بلاگر ها تبلیغ میکردن پرسیدم یکی گفت ۱۴۳ تومن یکی گفت ۸۸ تومن
بهشون هم گفتم من براتون کار و انجام بدم بعدش شما از اون مبلغی که قراره به من بدین بردارین که قبول نکردن و منم پولی واریز نکردم
حالا میشه شما بگین چطور میشه تو سایت شما به عنوان تایپیست شرکت کنم
کلی گشتم تا بشه باهاتون ارتباط برقرار کرد ولی چیزی نبود

به منم پیام دادن ولی خوشبختانه من پول واریز نکردم و اومدم از سایت اصلی دیدم و متوجه شدم

اره منم میخاستم برم تو شرکت گرین جابز گفتن ۱۵۰ برای ثبت نام باید واریز کنین ولی من اعتماد نکردم نرفتم همشون دروغن

سلام من به یه ایدی توی تلگرام پیام دادم گفت ۲۹۵ هزار تومان برای حق عضویت باید بدی بعد ساعتشو مشخص کرد گفت فلان ساعت بهم پیام بده برات فایل بفرستم فایل رو هم فرستاد منم کارشو انجام دادم ولی دیگه خبری ازش نشد حتی شماره کارتم هم گرفته بود، کانال اموزشی و سابقه کار و کلی تبلیغ و تعداد عضو بالای کانال تلگرام و.. هم داشت ولی کلاهبرداریه جایی که بهتون کار میدن از کسی پول نمی گیرین و به مهارت های طرف توجه می کنند

متاسفانه منم قول خوردم ب شرکت نفیس 100تومن ازمن گرفت توضیح کارو بده ازدستم رفت قولم زدن

سلام به همگی برای اولین بار اعتماد بد شکست 500 هزینهه ثبت نام و اشتراک ازم گرفتن بعد طی یک سال که هیچی ندادن که هیچ دیابت اکانت زدن و رفتن

خداروشکر ممنونم ازتون منم داشتم گول میخوردم فقط شانس آوردم پول تو کارتم نبود منتظر بودم پول دستم بیاد واریز کنم

سلام خسته نباشید منم گول این پیج ها و کانال هارو خوردم ازم کد ملی و شماره خواستن نگرانم مشکلی پیش نمیاد؟

پولتونو پس ندادن ؟ من قید پولمو زدم ولی میترسم با اطلاعات کارتم سو استفاده کنن از درگاه اینترنتی جعلیشون پول پرداخت شده

منم گول خوردم خدا لعنت کنه تو تلگرام کانالی هس به نام تایپیست شو خدمات دانشجویی انجام میدن تعداد اعضای گروه و کانال هم بیشتر برا حق عضویت ۳۹۵ تومن ازم گرفتن به نام مینا فتاحنیا گفتن کار میدیم کار دادن ۴ تا فایل کوفتی فرستادن منم انجام دادم بعد خبری نشد هر چقدر
پیام دادم سین می‌کرد جواب نمی‌داد لطفا گول نخورید اینا یه مشت کلاهبردار گدا و گشنه هستن

سلام وقتتون بخیر
میبخشید امکانش هست آیدی تلگرامش رو بفرستید؟
به من تقریبا با همچین مشخصاتی پیام دادن .

سلام منم همین اتفاق برام افتاد
59هزارتومن از من گرفتن
و بعد از دریافت پول درست جواب ندادن
و وقتی من با حرص بهشون انتقاد کردم و البته چیز گفتم گفتن که به پلیس فتا شرکت گزارش میدیم
الهی نخورن پولی که از مردم بیچاره میگیرن و گولشون میزنن خود اون شخص که آیدی نداشت ولی این لینک کانال تلگرام شونه ک برام ارسال کردن
https://t.me/taypray

سلام من‌دیروز ۱۵۰ واریز کردم به اسم مبینا صالحی برای دست نویسی ولی الان کانال پاک شده شماره کارت دادم مشکلی برام پیش نمیاد تو رو خدا راهنماییم کنید

منم گولشونو خوردم یه ۹۹۰۰۰تومن واریز کردم یه ۷۹تومن،اسم شرکتشون هم karmandsho.com,بود خدا لعنتشون کنه

سلام شرکت اندیشان برتر کاملا کلاهبرداریه منم۸۸هزار تومان برای ساخت پنلم به حسابشون واریز کردم بعد دقیقا۱۱ساعت عضویتم تایید شد و برام کانال هارو فرستادن و وقتی رفتم توشون تازه فهمیدم قضیه از چی قراره یک سایت نامعتبر بود که باید ازش فایلو میخریدی و بدون در نظر گرفتن اینکه چطور وبا چه کیفیتی فایل رو انجام میدی بهت دوبلشو(که اونم معلوم نیست راسته یا دروغ) پرداخت میکردند! اینم بگم که وقتی ثبت نام میکردم اصلا نگفتن شرایط به این صورته و وقتی هم اعتراض کردمو گفتم هزینمو پس بدن گفتن برگشت نداریم و بعد از۱۲ساعت پشیمونی فایده نداره!
تورو خدا حواستون جمع باشه واعتماد نکنید🙏
@Vahed_estekhdam668 این آیدی اون بی شرفیه که من از طریقش مشاوره ثبت نام گرفتم البته زیادن و بنام شرکت اندیشان برتر کار میکنن.

من همین چند دقیقه پیش ثبت نام کردم و 126تومن واریز کردم الان فهمیدم قضیه از چه قراره ……

خاب داداش شما بگو کجا معتبره ما لاقل بریم اونجا کار کنیم خسته شدیم از کلاهبرداری ممنون

منم تا الان حدود ۵۰۰ تومن سرم کلاه رفته تروخدا بگید چکار کنم

سلام ببخشید ی جایی ک کاملا معتبر باشه بهم معرفی کنین خاهشا.
من هنوز ثبتنام نکردم ولی میخام ثبتنام کنم ولی نمیدانم درچه سایتی آخه خیلی ها کلاهبردارعذاب دراومدن نمیشه اعتمادکرد😕😕خاهشا شماره ای بدید بهم ک درواتساپ پیام بدم بهشون ممنون میشم عزیزان دل❤❤

سلام اقای فاطمی شما میگید که سایتتون معتبره شرایط کارش چطوره؟ چطور میتونیم عضو بشیم و آدرس سایت چیه

سلام من در تلگرام کار در منزل میخواستم به من میگفت ۳۰۰ بزن که سبت نام بشی منم نزدم بهش گفتم از کجا به شما اعتماد کنم اونم برام گذر واژه و کسب پروانه فرستاد حالا من بهش اعتماد کنم یانه

سلام خسته نباشید من هم در یه سایت، ثبت نام کردم هشتاد تومن دادم برا ثبت نام تایپ کردنش اسم شرکتش اندیشان برتره تهرانه

سلام. ‌من هم علیرغم اینکه زود اعتماد نمی کنم فریب خوردم… و هزینه ای بابت بقول خودشون دریافت کد پرسنلی و خرید فایل ها پرداختم ک هیچ…دلم میسوزه چقدر وقت گذاشتمممم
خدا لعنتشون کنه و ب ما بصیرت بده…چون این شیادان زمانی میتونن فعالیت کنن ک افرادی ساده لوح فریب آنها را بخورن.

خدا خیرت بده من یه دختر نوجوانی همین الان میخواستم براشون واریز کنم((
ممنون
خدا لعنتشون کنه

سلام وقت بخیر خانم صادقی هستم من خودم توی کاری هستم خیلی ازش راضی هستم اگر دوست دارین بهتون توضیح بدم

سلام من همین امروز به حساب ( کبری جعفری) ۱۲۵ هزار تومان ریختم که منو ثبت نام کنه وقتی واریز کردم گفت برای اینکه کاربر فعال بشی به فایلها با دستمزد زباد دسترسی داشته باشی ۲۰۰ تومان دیگه بریز…و فقط شما می تونی با ابن ۱۲۵ تومان یک روز کار کنی …گفتم باشه همین ۱ روز کار میکنم گفت باید پول بدی ..انشالله خون بشه از گلوش بالا بیاد به حق ابوالفضل
کارگاه تکنولوژی بوشهر
آشغال های عوضی حرام خوار

خداروشکر ک خدا بهمون عقل داده اول ی جستجو تو گوگل میرنیم ک گول نخوریم ممنون از نطراتتون وراهنماییتون

منم فاطی اینارو خوردم اصلا اعتماد نکنید همین اوایل خرداد ۱۳۹ هزار ریختم ولی تا الان الانه که ۱ قرون پول در نیاوردم خاک تو سرشون ، من میرم ازشون شکایت کنم

بسیار ممنون از سایت درجه یکی که دارید.
دانشجو هستم و چون کاری ندارم و شهریه دانشگاه زیاده می خواستم برای (باپوک) هزینه واریز کنم. کامنت ها را خواندم متوجه شدم با چه کانال های کلاهبرداری طرفم

سلام من هم فریب خوردم و ۱۰۰ تومن برای ثبت نام واریز کردم بعد دیدم که برای کاراها پول می‌گیرند شرکت گرین جابز بود

سلام خداروشکر اومدم یه سرچ کردم،همین دیروز تو دیوار آگهی اندیشان برتر رو دیدم گفتم خب خوبه تو خونه ترجمه و تایپ انجام میدم تو تلگرام پیام دادم دیدم هی ویس فرستاد یه خانمی ادمین بود مثلا،بعد وقتی گفت باید۱۲۲تومن واریز کنی من سریع اومدم سرچ کردم خداروشکر اصلا تو فضای مجازی به اینجور چیزا اعتماد نمیکنم و قبلش حتما تحقیق میکنم،خب دوستان معلومه هرکسی میگه اول باید مبلغی واریز کنید کلاهبرداریه،خواهشا گول اینجور آشغالارو نخورید،ایران شده فقط کلاهبرداری

منم گول اندیشان برتر رو خوردم به حساب حسین ولیک پول پرداخت کردم
من شماره ملی ندادم ولی شماره کارت دادم و موقع خرید اشتراک رمز پویا زدم تو سایت مشکلی پیش میاد برام؟

دوستان همین چند دقیقه پیش تا داشتم بایه خانمی با آیدی @Kaarrma23 چت میکردم درمورد همین کار تایپ میگفت نماد اعتماد تجارت الکترونیکی داریم اسم سایتشون همت ورک بود hemmatwork من هنوز چیزی واریز نکردم ولی حق اشتراک ۱۳۹ میخاست بعدم ازش پرسیدم فایلارو حدا باید بخریم گفت آره ۷۷ برای هرکدوم و همچنین گفت تا ۴۸ ساعت میتونید انصراف بدین و ۱۳۹ برمیگرده بهتون اعتماد کنم آیا آقای فاطمی؟؟؟؟🙏🙏🙏

منم ی بار گولشون و خوردم متاسفانه ۲۰۰ تومنم رفت شرکت باپوک بود میگفتن برا کار تایپ فایل پی دی اف میفرستیم اولش ۸۹ ت واسه ثبت نام گرفتن بعد بابت خرید هر فایل باید ۵۵ ت بدی بعد از خرید فایل باید فقط غلط املایی هاشو تصحیح میکردی ک بعد از اینکه انجام دادم بخاطر ی غلط ک جمله سنکوب ک اصطلاح عامیانه اییه من متوجه نشدم ک درستش سنکوپ هستش بخاطر این ی غلط گفتن رد شدی
خواهشم اینه از تمام کسایی ک دنبال کار میگردن گول نخورن اگه فقط قبل از هر واریز عجله نکنید زود اعتماد نکنید ی سرچ ساده باعث میشه پولتون نره دوستان تجربه من میگه به غیر از اقازاده ها و مسئولین پول دراوردن بی دردسر وجود نداره التماس تفکر و امیدوارم مطلبم به درد کسی بخوره پولشون هدر نره

این مال شرکت عوضی کلاهبردار باپوکه.نزدیک ۱م تومن منو حروم کردن بیشرفا

خدا لعنتشون کنه منم توی یه کانال تلگرام دیدم بعد 500 هزار تومن براش زدم بعد مسدود کرد گفتگو ر پاک کرد من رو هم از کانالش ریموو کرد😐

سلام شرکت اندیشان برتر کلاهبرداریه دستشون رو شده حالا اومدن تبلیغ بسته بندی محصولات آرایشی لمونا رو میکنن اونم باید ۹۹تومن واریز کنی،یسریا هم هستن ک با موضوع اینکه دنبال آدمین هستن میگن داخل بانک گردشگری حساب باز کن کد دعوت بزن حساب ک باز کردی دیگه بلاکت میکنن چون بانک ب کددعوتی ک داده پورسانت میده!اما راجب باپوک ورک هر کی ی چیزی میگه خیلی هم آدمیناش زیاد شدن

من دو روز پیش ۱۲۵ به حساب فاطمه ولیک واریز کردم و الان فهمیدم کلاهبرداریه شرکت اندیشان برتر

سلام ببخشید ی سوال دارم
منم می خواستم ثبت نام کنم اما قبلش اومدم یکم تحقیق کنم…
سوالم اینکه اونا چطوری از پلیس فتا یا اینماد مجوز دارن،، یا چطوری این همه رضایت از کارکنان یا آنقدر فالوور دارن ،،, یا چطوری این همه فیش واریزی در هایلایتشون میذارن؟؟؟

سلام شرکت پابوک ورک کلاه بردار هستن تو تلگرام پول منو بالا کشیدن لطفا اعتماد نکنید

سلام همین الان از راه برگشتم داشتم میرفتم مبلغ واریز کنم😂 که گفتم یه سرچ بزنم و دیدم اینشکلیه خدا خیرتون بده

شرکت اندیشان برتر کلاهبردار هست من سیصد و بیست هزار تومان براشون واریز کردم فایلو بهم دادن ولی وقتی خواستم عکس کارمو بفرستم تمام اکانت های تلگرام و سایت و پیجشون حذف شده بود
لطفا اصلا توی این کانال ها عضو نشید و پولی واریز نکنید.

سلام میشه بگید از کی دیلیت اکانت کردن؟تمام اطلاعات کارت منو دارن و ب من میگفتن کار مالی رو بعهده بگیر ۲تومن ماهی میدیم بهت
و چند ماه دادن و امروز ک موعد حقوق بود دیدم دیلیت اکانت کردن واقعا حالم بده نمیدونم باید چیکار کنم تمام اطلاعات کارت منو دارن

سلام من از طریق دیوار پیدا کردم سایتم دارن یعنی اعتماد نکنم باپوک هست

من ۲۱۸ تومن پول براشون واریز کردم ایشالا تو گلوشون حناق بشه ولی من از اینکه شماره ملیم رو تو فرمشون نوشتم حسابی میترسم که خلافی کنن بیان یقه منو بگیرن🤕

آقا دمت گرم خدا خیرت بده
نزدیک بود بیوفتم تو دامشون که سایت شما به دادم رسید
خدا پدر مادرتو برات نگه داره

سلام آقای فاطمی
میشه محبت کنید اگر شرکت یا سایتی رو برای گویندگی و خواندن متن یا مجری گری می‌شناسید معرفی کنید؟
اگر درآمدش کم باشه هم اشکال نداره فقط میخوام یک کاری که سرکاری و کلاهبرداری نباشه رو در این زمینه که بسیار علاقه دارم و البته استعداد،انجام بدم.
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

سلام من که شماره ملی خودم رو تو فرمشون نوشته بودم حسابی نگرانم به نظرتون باید چیکار کنم که یوقت از شماره ملی من سواستفاده نکنن🥺

با سلام من هم هفته پیش 100تومن برا عضویت دادم و 67تومن پول فایل ، تو کانال تایپ صوتی اومدن اسکرین چت دو نفر زده که درست زدن و … کاش میشد اینارو ادب کرد

منم گول خوردم خدا لعنت کنه تو تلگرام کانالی هس به نام تایپیست شو خدمات دانشجویی انجام میدن تعداد اعضای گروه و کانال هم بیشتر برا حق عضویت ۳۹۵ تومن ازم گرفتن به نام مینا فتاحنیا گفتن کار میدیم کار دادن ۴ تا فایل کوفتی فرستادن منم انجام دادم بعد خبری نشد هر چقدر
پیام دادم سین می‌کرد جواب نمی‌داد لطفا گول نخورید اینا یه مشت کلاهبردار گدا و گشنه هستن

کلاه منم دقیقا همینطوری برداشتم.
متنش هم دقیقا همین بود! کلمه به کلمه!
متاسفانه فریبشون رو خوردم و 89 هزار تومن پول عضویت و ثبت نام کردم، اما بعدش نمی دونم چی شد اما یه دفعه ای تصمیم گرفتم که بیام بیشتر درمورد اون شرکتی که میگن تحقیق کنم که با این مطالب برخورد کردم.
مطالب این پست کاملا دقیق و حقیقته، دقیقا قعالیت کثیفشون رو به خوبی شرح داده.
فقط خدا رو 100 هزار مرتبه شکر میکنم که زودتر تا قبل از اینکه واقعا دیر بشه متوجه شدم و کنار کشیدم.
این قضیه برای من تجربه شد، امیدوارم بقیه باهوش تر از منِ باشن و از تجربه من درس بگیرن و جوری نشه که خودشون هم تجربه کنن.

به نظرم بهتره با سایت های فریلنسری کار کنیم حداقل مطمینی کلاهبرداری نیست و واسه فریلنسرها هزینه ای نمیگرن مثل سایت های پونیشا و جابینجا

سلام من گول ی شرکت کلاهبرداری بنام پابوک ورک که 145 تومان گرفتن برا ثبت نام و سفارش کار بعدم کار رو گرفتم انجام دادم تحویل دادم بهانه آوردن و بعد مدت چند ساعتی اکانت بنده رو دیلیت زدنن خدا لعنت کنه همشونو شماره کارت بنام زینب ادهمی فلان چیزی بود
مواظب باشید

منم با باپوک ورک کار کردم.۱۲۳ تومن هزینه ثبت نام باید به کارت زینب ادهمی بزنی بعد عضو کانال میکنن که هزینه دانلود فایل تایپ ۶۶ تومنه و دستمزدش ۳۸۶
منم چندبار انجام دادم و درست بود اما چندبار هم خیلی سختگیرانه فایل منو رد کردن.البته که خداروشکر یک میلیون چهارصد کلا هزینه کردم اما یک میلیون هفتصد از فایل های تایپی درامد داشتم.اما میگم که انجام ندید.حالا من شانس داشتم ادمین ثبت نام تقلبی نبود و وصل شدم بهشون.اما میگم که نرین سراغشون.متن هارو دستکاری میکنن یه غلط هایی هست که شاخ درمیاری.خلاصه که خیلی سخت دستمزد میدن

سلام،منم ۸۷ واریز کردم بعد گفتن ۱۸۰ تومان واریز کن تا فایل رو بهتون بدیم مثل اینکه کلاهبرداریه و شکر خدا ضرر زیادی نکردم
خیلی مواظب باشید
فقر باعث شده مردم به هر کاری برای پول درآوردن دست بزنند
ای کاش که وضع مردم خوب بشه و دنبال اینجور کارها نرن
برای بهتر شدن وضع ، توکل برخدا ، مطالعه زیاد ، اندیشه عمیق و هدفمند و نلاش فراوان یادمان نرود

سلام خدمت شما
یه پیج هست 46k فالور داره
تو اینستا پستاش میلیونی ویو داره
ادمینش هم که شماره کارت داده
اسمش محمد عرفانجو هست
5029081069509707
اینم شماره کارتشه 👆 اینم آیدی پیج 👇
andishanwork.iir
ممنون میشم راهنمایی کنید ببینم
کلاهبرداریه یا واقعی!
تا الان کسی ثبت نام کرده
پولش رفته پا این پیج و این آدم؟

منم تو روبیکا دنبال کار تایپ میگشتم که با پیج اندیشان برتر و گرین جابز آشنا شدم. میخواستم ثبت نام کنم که با اینجا آشنا شدم

کلاهبرداریه من واسه این اشغال پول واریز کردم بعد همش بم میگفت که پول واریز نکردی منم کلی مدرک و عکس نشونش دادم ولی اون رو حرف خودش بود اخرش هم کلی بم توهین کرد و بلاکم کرد

سلام منم سرم کلاه رفته 87 تومن از من گرفته مسدودم کرد دیگ جوابمو ندادن پولم تو جوب رفت هیشکی پاسخگوم نبود تو این بی پولی و حیرونی سرم کلاه رفته خداکنه خیرو خوشی نبینن که مردمو گول میزنن 😔💔

خیر خوشی نمیبینن عزیزم این پولا خوردن نداره همرو باید خرج بدبختیاشون بکنن از منم کلاهبرداری کردن

حتما برید تو سایت پلیس فتا و گزارش بدید. تعداد گزارش ها اگر زیاد باشه تاثیر گذاره👇
cyberpolice.ir در قسمت منو خدمات الکترونیکی را انتخاب و ثبت گزارش مردمی را بزنید. گزارش تخلف شبکه اجتماعی را بزنید و کامل توضیح بدید

😭😭😭من همین الان پول ریختم جواب پیاممو تو تل نمیدن اینستا هم نظر دادم کامنت برای اینکه دیگران نخونن پاک کردن😭😭 خودم دانشجو امم

سلام آقای فاطمی راستش من گول این شرکتا خوردم ازم تاریخ تولدو شماره ملی خواستن و شماره کارت قبل از سین کردن پاک کردم مشکلی برام پیش نمیاد نه؟

سلام شرمنده منم متاسفانه دیروز هم برای گرین جابز وهم پابوک پول واریز کردم برای گرین جابز فرم پر کردم تاریخ تولد و کدملی دادم وشماره تلفن موبایل مشکلی پیش میاد به نظرتون چی کار کنم 😭😭😭

منم پول پرداخت کردم به بهانه های مختلف فقط پول میگیرن اصلا کاری وجود نداره فقط کلاه برداریه

بله متاسفانه کلاهبرداری ست ، افراد میان درآمد داشته باشن از کاری که انجام میدن ولی یه عده آدم بی وجدان وبی شرف به جای پرداخت دستمزد پولی هم میگیرن به بهانه کاری که انجام دادید قبول نیست خوب نیست اولش هم فایل کاری رو میفروشن این دیگه نوبره والا…

ببخشید درسته کلاهبرداری من هم شک کردم .اما در پایین پیام نوشته شده که تایید شده از وزارت پلیس و …اگه تایید شده پس چجور کلهبرداری هست (قسط حمایت از این سایت هارو ندارم)

اولا پلیس چه ربطی به کسب و کار داره؟
ثانیا دروغه
ثالثا این‌ها از سایت پلیس فتا وارد سایت ای‌نماد میشن و سایت خودشون رو وارد می‌کنن و میگن ما اینماد داریم و این‌طوری فریبتون می‌دن.

بله درسته من هم داشتم ثبت نام میکردم
گفتم تحقیق کنم خداروشکر شکر.گول حرفاشونو نخوردم و فهمیدم کلاهبرداری
گول حرفاشونو نخورید
خدا لعنتشون کنه

سلام الان شرکت گرین جابز هم داره همین کاررومیکنه 145000تومان برای عضویت میگیره وهرفایل روهم جداگانه میفروشه وسریه ساعتی همه باید یه کارروبفرستندواگه دیربشه ویاحتی یه غلط داشته باشیدکارپذیرفته نیست، وچندین هزارنفررواینطوری سرکارگذاشتندخدابه دادمردم برسه😔

سلام آقای من تازگی یک شرکت رو دیدم از کجا بفهمم کلاهبرداریه یا راست میگن

من دو روز پیش توی شرکت گرین جابز ثبت نام کردم دویست زدم گفتش بابت حق اشتراک باید دویست بزنی فلان این حرفا به شماها هم اینو گفتن؟؟
بعد یه فرم دادن منم نوشتم فرستادم برام مشکلی پیش نمیاد؟ اطلاعاتمو الان بهتر از خودم بلدن چیکار کنم الان😐
😂
مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
نمیدونستم کلاهبرداریه

سلام منم میخاستم برم کار تایپ خدا را شکر تحقیق کردم فهمیدم کلاهبرداری هست وکار بسته بندی پیدا کردم اونام 500هزار پول میخاستن جالب این بود تو پیج که تو اینیستا بود رضایت کارکنان مثل هم بودن من شک کردم گفتن ما گفتیم اونام تبلیغ بزارن برای همون یکی هست

داداش این پولشویی و کلاهبرداریه
چون در واقع دارن پول کار غیرقانونی رو از طریق درگاه پرداخت یک سایت کاملا قانونی دریافت می کنند و اینکار اسمش پولشویی هست.
ضمناً اگر قرار بود شما راحت بفهمید که طرف کارش کلاهبرداری هست پس چطور بهش اطمینان می کردید؟ در نتیجه توی کلاهبرداری فرد سعی میکنه همه چیز رو عادی و قانونی نشون بده اما زهی خیال باطل که ضربه این کار بدتره و پیگیریش هم سخت تره

سلام ، شما بزرگوارید اولندش وزارت پلیس نداریم دومندش هر کسی برای توجیه کارش این دروغها رو اشاعه میده ، سومندش پول زیادی که بی زحمت یا زحمت کم بدست میاد ، باید درش شک کرد

سلام من گفتم میخوام استخدام بشم خودم میدونستم کلاه برداریه
اونا شرایط رو ارسال کردن و هزینه ۱۰۰ و ۷۱ هزار تومان میخواستن برای عضویت
من به اونا گفتم که شما میخواین پول بگیرید و تو کانال تلگرام بندازین و از اونجا کلاه برداری کنین و نوشتم خوب برا خودتون کسب درآمد میکنین
جواب داد برو بچه
و گفت که پیج شما رو به وکیل شرکت دادم و از شما شکایت میکنم
خواستم بگم اونا میتونن از من شکایت کنن

سلام. نه بابا. شما جرمی نکردین که بخوان شکایت کنن و فقط خواستن شما رو بترسونن. برعکس شما می‌تونین شکایت کنین.

شرکت کلاهبرداری پابوک ورک من شکایم شماره کارت بنام زینب ادهمی امیر هنده که حدود 150 هزار تومان از من کلاه برداری کردن

من هم وارد کانال اندیشان برتر شدم و۱۳۰تومن واریز کردم بعد گفتن برنامه توبانک رو نصب کنم وکدمعرف رو بزنم وحساب ایجاد کنم ازاطلاعاتش ینی همون شماره سپرده وشماره شبام عکس دادم برعلیم میتونن استفاده کنن؟

سلام به کجا باید شکایت کنیم؟
چرا هیشکی نیس جلوی اینا رو بگیره،روزانه میلیونی کلاهبرداری میکنن!!

سلام آقای فاطمی من هم پول واریز کردم هم شماره ملیمو دادم خیلی نگرانم از شماره ملیمو سواستفاده نشه؟

سلام ممنون از مطلب خوبتون
من دوستم با یک شرکت کار منزل آشنا شده و گفت برای ورود به کانال ۷۰۰۰۰ تومن میگیرن ولی برای خرید فایل نیاز به پرداخت هزینه نیست روزی دو بار فایل در کانال قرار میگیره و به کسایی که طبق زمان گفته شده فایل رو ارسال کنن دستمزد میدن و در آخر هر روز هر چقد که کار کرده باشیم برامون واریز میکنن.
همینطور که شما گفتین برای منم سوال پیش اومده که چرا باید یک فایل چند بار تایپ بشه😑😑
من قصد تبلیغ و حمایت از این کانال رو ندارم فقط میخوام نظرتون رو بدونم

سلام شما هم عضو شدید تو کارگاه تکنولوژی ؟؟
چون من نمیدونستم و برا عضویت ۸۰هزارتونانپول واریز کردم همچنین فایل پولی خریداری کردم😓

من هم با چنین مشکلی برخوردم، هیچوقت فکر نمیکردم من هم گول همچین چیزهایی رو بخورم.چون خیلی محتلط و بی اعتمادهستم نسبت به فضای مجازی.
کانال تلگرامی با عنوان faraasr . کلی هم عضو دارن کلاهبردارا. و امثال من میان و میرن.

شرکت اندیشان برتر کلاهبرداریه منم ۵۰۰هزارتومن هزینه ثبت نام و هزینه دانلود بسته دادم آخرم گفتن مشمول دستمزد نشدی با مدرک لیسانس ۵شب و روز با کلی زحمت فایل پولی رو از انگلیسی به فارسی ترجمه کردم ولی هیچی

عزیز من الان تو تلگرام دارن رو مخم کار میکنن که هزینه رو که 50 تومنه واریز کنم ولی خدا رو شکر یکم تحقیق کردم خواستم بهتون بگم حتی یه ذره هم شک نمیکنید که کلاهبرداری باشه اینقدر که کارشون و خوب بلدن الان هی به من پیام میده واریز کردی ؟چی شد ؟باید نفراتو واسه کار تکمیل کنم نفر بعدی منتظره و ازاین حرفا اندیشان برتر هست اسمش و همیشه با یه خانم خوش صحبت و خوش صدا سروکار دارین😂
برای هزارمین بار پنیر مجانی فقط تو تله موشع

ممنونم دوستان بابت نظراتی که دادین منم میخواستم ثبت نام کنم به نام صفورا فامیلیش یادم رفت دیگه اومدم اینجا و خودمم اعتماد کامل نداشتم

به منم گفتن باید ۱۵۰ تومن واریزی بزنی تا ثبت کنیم هایلایت های اینستا رو خوندم و اعتمادات ورسید و قانونی بودنسو کلی چیزای دیکه وقتی وارد کانال تلگرام شدم دیدم کلن ی کانال جداگونه گذاشتن فقط مخصوص واریزی و چت های رضایتمندی من۱۵۰ از رفیقم‌قرض کردم خیلی اشتباه کردم ولی خب برام‌ شد درس عبرت

سلام.منم وارد کانال تلگرام فرا عصر شدم.ی متنی گذاشتم برای گویندگی .از بس کپی پیست بود سرو ته نداشت.منم با اینکه محتاط بودم گول خوردم.بخاطر اینماد .کاش میشد ازشون شکایت کرد

براشون نوشتم ی مشت کلاهبردار هستید لااقل ی متن درست حسابی بفرستید ک‌سر‌وته داشته باشه

من هم تجربه داشتم اما پولی واسشون واریز نکردم. برای ترجمه متون بهشون پیام دادم و بهم گقتم برای هر ده صفحه ترجمه ۲۵۰ تومان دستمزد میدن اما وقتی وارد سایتشون شدم دیدم زده هزینه ی ترجمه ده صفحه ۹۰ هزار تومان و‌همونجا شک کردم. از ادمینشون پرسیدم‌ چجوری ۹۰ تومن میگیرید و ۲۵۰ دستمزد میدین یعنی شرکتتون ضرر میکنه ؟؟ و دیدم یه جواب بی ربط داد و بعد چند دقیقه پاک کرد و یه جواب بی ربط دیگه داد 😂 بعد جوابشو ندادم دوباره پیام داد اگه نمیخواید بگید که کس دیگه ای روجایگزینتون کنم در حالیکه من اصلا عضو نشده بودم و فقط یه پیام دادم . گفتم جایگزین کنید و بلاک کردم خیلی تابلو هستن اینا واقعا متاسفم که کسی جلوشونو نمیگیره و آیدی پی هم دارن !!!!!

سلام
یه کانال توی تلگرام هست که باید یه مبلغی رو پرداخت کنید تا فایل رو بخرید بعد تایپ کنی بفرستی بعد از اون دستمزد میدن هزینه ای که بابت این کار پرداخت می کنن کم نیس
مثلا اگه یه فایل ۴ صفحه ای بخوای انجام بدی باید ۶۵ تومن بدی تا بخری دستمزدش هم ۹۳۰ هزارتومن هست
به نظرتون کلاه برداری هست

من تو کانال تایپ عضو شدم،۸۵ تومن هم پول دادم واسه اینکه فایل تایپ بخرم،بعد اینکه فیش فرستادم بلاکم کرد،کارت به نام محمد بک محمدیان بود،رفتم پلیس فتا شکایت کنم،گفتن برو دادگستری شکایت کن رفتم شکایت کردم دو هفته اینور اونور پاس دادن،آخرشم گفتن هیچ کاری از دست ما بر نمیاد،همچین مملکتی داریم ما

من همین امروز ثبت نام کردم یعنی واقعا کلاهبرداریه
۶۰تومن برای ثبت نام دادم
۱۱۰برای خرید اشتراک
واقعا پولم میخورن؟

من دنبال کار میگشتم دوستم این کانال فرستاد من به اعتماد رفیقم واریز کردم قشنگ بلاکم کرد ۹۱هزارتومان واقعا شب چطور میخابه من موندم لحظه مرگش میخاد چکار کنه من یک مدت یادم میره خدابزرگه ولی تعجبم اینا از اخرت ازخدا نمیترسن محمد بک محمدیان امیدوارم پیام من بخونی بدبخت لذت دنیا کوتاه لحظه مرگت از ترس به خودت میلرزی امیدوارم شرت زودتر کم بشه

با سلام و وقت بخیر متاسفانه من هم هزینه ۱۳۳ هزار تومن همین چند روز گذشته به شما ه کارتی به نام عاطفه فخرابادی واریز کردم که البته احتمال میدم ایشون هم از جمله کسانی باشن که ازشون سواستفاده شده. الان مشخصات شخصی ما هم گرفته شده شاید این گروه کلا کلاهبردار باشند. لطفا راهنمایی شود که چطور شکایت جمعی قابل پیگیری هست. شرکتی به اسم باپوک ورک که طبق استعلامات اصلا وجود خارجی نداره و اسمش ثبت در مکان نیست و ارجاع میده برای کار به شرکت اندیشان برتر و هزینه استخدام میگیره بعد دوباره توی کانالشون هزینه برای هر پنل میگیرند. که اصلا معلوم نیست اونجا چطور کلاهبرداری می کنند. به نظرم برای این کلاهبردار ها باید فکری انجام بشه الان شرکت اندیشان برتر توی تمام سایتها برای خودش تبلیغ کرده همانطور که ماها فریب خوردیم بقیه هم امکان داره فریب بخورند.

منم گول اندیشان برتر رو خوردم به حساب حسین ولیک پول پرداخت کردم
من شماره ملی ندادم ولی شماره کارت دادم و موقع خرید اشتراک رمز پویا زدم تو سایت مشکلی پیش میاد برام؟

سایت فراعصر هم کلاه برداریه؟برای همه یه فایل تایپ می فرسته و بعد از همه مبلغ حدود ۳۵ تومن نی گیره،چطور ممکن به چند نفر دستمزد ۱۵۰ تومنی به همراه مبلغی که پرداخت شده، رو بفرسته؟کی باید رسیدگی کنه؟

بله کلاهبرداری است اگر مطابق توضیحاتم است. خودتان باید هوشیار باشید. گویا فعلاً رسیدگی جدی‌ای که بساط این کار برچیده شود، نشده است.

خدا لعنتش کنه اندیشان برتر را
منم متاسفانه گولشو خوردم 450 تومن واریز کردم و تازه بعدش فهمیدم چقد بیخود و الکیه
ایکاش این کلاهبرداران شناسایی میشدن

وااای خیلی حالم بده ….اندیشان برتر من تازه ثبت نام کردم این پیاما روخوندم حالم بد شد
😭😭😭

سلام شرکت پابوک بهنمایندگی خانم مرادی همکلاه برداری است گول اونا رو نخوریدمنم ۸۸۰ ت من هزینه کردم بعدش گفتن ۶۰ تومن هم فایل دانلود پزداخت کنی

من دو سه روزه با این پیج (director.online.work)(اندیشان برتر) اشنا شدم مبلغ ثبت نام رو واریز کردم( ۱۲۵تومن )فرم رو هم پر کردم و وارد کانال هاشون تو تلگرام شدم وقتی میخاسم یک فایل پولی رو انجام بدم مبلغ کامل رو واریز کردم از طریق سایت ولی در قبال پولی که ریختم فایلی برام نیومده ک انجامش بدم و دستمزد بگیرم و پشتیبان ها هم هنوز پاسخ ندادن وفتی فایل رو بعد از دو سه ساعت برام ارسال کردن انجام دادم و فرستادم . گفته بودن پرداخت دستمزد هر روز ساعت ۱۲ شب انجام میشه یعنی کمتر از ۲۴ ساعت دستمزد میگیرین ولی هنوز پولی واریزی نشده و واقعا افرین دارین با چه شیوه هایی مردم رو به سمت این کارا میکشید ولی وقتی واردش شدن کلاه شونو برمیدارین حتی تلفن هایی که توی هایلایت ها پیج گذاشتین همش اشغاله و پاسخ نمیدن . توی هایلایت ها گذاشتن نحوه استعلام که ساید نماد اعتماد الکترونیکی داره ولی حتی هم اگ مجوز داشته باشن فیکه و درست نیس پس گول نخورید . این بلا سر من اومده امیدوارم همه این پیامو بخونن و با اگاهی خطا مرتکب نشن و پشیمون شن
پشتیبان هاشون توی تلگرام بعد از دو سه ساعت پاسخ میدن و اصلا گول فیش های پرداختی و رضایت هایی ک توی پیج شون میزارن رو نخورین . به هیچ وجه پولی ک بدین ب شما برگردونده نمیشه پس لطفا نخاین ک تجربه کنین تا بفهمین کلاهبرداریه یا نه . چون تمام پرداخت ها از طریق سایتی نامعلوم انجام میشه و شما هیچ راهی به جز پیام با اونا ندارین ک نیتجه ش هم میشه بلاک از طرف اونا . یعنی شما هیج راهی برای دسترسی با اون ها ندارین فقط رسید پرداخت پول تون به یک سایت رو دارین که اون هم هیچ اطلاعاتی توش نداره . حتی پیشنهاد هایی میدن مثل اشتراک الماس و وای mah ک اگر ی مبلغی رو واریز کنید عضو این کانال ها میشین و فایل ها اونجا به صورت رایگان هست و بازم پرداخت پول برای عضویت توی این اشتراک ها از طریق سایت انجام میشه . این تماما یک کلاهبرداریه

منم هزینه ثبت نام دادم وگفتند برای پذیرش متقاضی تو دیوار تبلیغ کنم که اینم یه هزینه داشت برام .بعدا متوجه شدم که کلاهبرداری خانمی بود به اسم خانم سپهری پشتیبان بودند

بله اینا Faraasr1 کلاهبردارن طبق گفته ی دوستان، بچه ها اصلااا گولشونو نخورین قبل هر کاری در موردش تحقیق کنید.

فقط فقط هرچیزی پیشنهاد دادن بهتون از فضای مجازی در موردش تحقیق کنید من از گوگل درموردش تحقیق کردم یه نوع کلاه برداری بود گفتم شما باید واریز کنین به حسابم برای دستمزد نه من

خدا لعنتشون کنه ۲۰۰ هزار تومن از من گرفتن هیچ غلطی هم نکردن منم رفتم پی وی تک تکشون هزار تا بد بهشون گفتم که دلم خنک شه هیچ جوابی هم ندادن و بلاک کردن واقعا متاسفم که هیچ کاری برای از بین رفتن اینا نمیکنن

سلام خسته نباشید چطوری میتونم به عنوان تایپیست در سایت شما فعالیت کنم؟باتشکر از توضیحات درست به جای شما

سلام
بنده در سایت دیوار آگهیشون دیدم. مثل همون آگهی هایی که در بالا گفتن
استخدام کاردرمنزل باگوشی
درآمد میلیونی در خانه تنها با گوشی📱

✅کافیه یکی ازکارهارو انجام بدید درروز.😉

حداکثر زمانی که برای سقف حقوق ۵میلیون تومان صرف میکنید،۳ساعت درطول روز است.⏰

بدون محدودیت،سنی،مکانی،تحصیلی،جنسیت🧍‍♀🧍‍♂👩‍🍼🧑‍🍼👨‍🎓👨‍🍳👵🧔‍♂

✔️۱ و ۲. بازاریابی محصولات🤵‍♀
✔️۳. ترجمه💾
✔️۴.غول پولساز💶
✔️۵. ادمین تلگرام🖥
✔️۶.تایپ📇
✔️۷.متصدی آموزش🧑‍🏫
✔️۸. گویندگی🎙
✔️۹.ساخت شماره مجازی⌨
✔️۱۰. دایرکتر📱📲
✔️۱۱.ویراستاری📃
✔️۱۲.عکاسی📸
✔️۱۳.پاورپوینت🗂
✔️۱۴.تهیه ویدیو📹
✔️۱۵.خلاصه سازی📑
✔️۱۶.ادمین سایت

✅ کارها با کامپیوتر یا لپ تاپ یا تبلت یا گوشی قابل انجام میباشند.💻🖥📱
✅ حقوق‌ها بصورت روزانه پرداخت میشه.💳

ساعت کاری دست خودتونه.⏱

از استدلالهایی مثل ای نماد و پلیس فتا که آورد دیگه گول خوردیم.
زمان تحویل پول که شد جواب ندادن و کلی دلیل غیرمنطقی آورد.

اگه پلیس فتا شکایت کنیم بساطش جم میکنن؟؟؟

با درود به شما . خواستم نکته ای را بگم این سایت ها عنوان میکنند در امد ملیونی با تایپ در گوشی !؟!؟ همه میدونیم یک تایپیست حرفه ای هیچ وقت با word. موبایل شزوع به تایپ نمی کند سایز اسکرین گوشی و مشکلات فونت و تنظیماتی مانند راست چین و غیره …ثانیا
وقتی در‌سایت های معتبری مانند ایران تایپیست و غیره کارفرما بابت تایپ هر صفحه از ۳۰۰۰ تومان تا ۵۰۰۰ تومان پرداخت میکند چطور در این سایت ها به کارجو پیشنهاد صفحه ۲۰ هزارتوان به بالا میدهند . بنده با چند تا به اصطلاع از این شرکت ها در مورد نوع فونت ،سایز و فاصله سطر ها در تایپ سوال کردم . عنوان کردند فرقی نمی کنه !!!!!

سلام ببخشید میشه بگید چطوری به جای مطمئن ثبت نام کنیم به پولش نیاز دارم میخوام کار کنم

سلام.چند روزه کارگاه تکنولوژی کلاه منم برداشت 500هزار از من بخاطر فایل های مختلف گرفتن آخرشم هیچ من هیچ وقت دنبال این چیزا نمی رفتم از بیکاری راه اشتباه رو رفتم خدا رو شکر زود فهمیدم کلاه بردارن همشون

سلام اون سایتی که میگه پول اشتراک فقط باید واریز کنید چی ؟ اونم کلاه برداریه؟
سایت گرین جابز

سلام من در دیوار دنبال کار اینترنتی میگشتم
که به یک نفرشون پیام دادم
به نام آقای ابراهیم فتحی که ایدی روبیکا داد
به ایدی پیام دادم مبلغ ۱۲۵ هزار از من گرفت
شماره کارت به نام محمد کریم کاظمی میرکی بود

سلامممم وای پ سرمنم کلاه رفته من دیروز واریزی زدم تاالان دیگه طرف جواب نداده،بنام زینب ادهمی واریزی زدم ،ای خدا

منم میخواستم برا شرکت اندیشان برتر ۱۲۰واریز کنم اومدم سرچ کردم دیدم کلاهبرداری بعدرفتم پیام دادم مگه نمیگید ما معتبریم اگه میشه همین شمایی که داری اینقدر تبلیغ میکنی بیا هزینه ثبت نام من بده وقتی عضو کانال های شما شدم وکار کردم هزینه شمارو بهتون میدم فقط میخواستم ببینم اونا که انتظار اعتماد دارن چه عکس العملی نشان میدن پیام دادمنتظرم وقتی پولت جور شد پیام بده اوکی کنم خیلی چرت وپرت دیگه. اینا همه ی مشت کلاهبردار عوضی هستن که فقط گول مردم میزنن

ابنطورکه ازپیامها دیدم وقتی واریزکردیمیگن بایدفایلهاروبخری…
بمنم چندشغل مثل خواندن متن واینستاگرامییست و….معرفی‌کردگرین جابز بعدم فوری‌گفت ۱۴۵ تومان برای مالیات بایدبدی..که رفتم‌گوگل سرچ کردم دبدم نوشتن کلاهبرداریه

من نمیدونم چرا تا استعلام پلیس فتارو دیدم گفتم اوکیه و برای شرکتشون ثبت نام کردم و جالبیش اینک خونوادم ازم پرسیدن مطمئنی و منم گفتم آره و میخواستم شرایط خونوادم و خودم بهتر کنم با اینک هیچ مشکلی ندارم و هرچی که میخوام دراختیارمه
و وقتی که ثبت نام کردم بعدش یه کانال از پشتیبانی همون شرکت دیدم که نوشته بود کلاهبرداریه منم گولشونو خوردم و واقعا خیلیی ناراحت شدم رفتم بهشون پیام دادم ک پولمو پس بگیرم دیدم بهم خندیدن و پیامارو دو طرفه پاک کردن نمیدونم چی بگم واقعا ولی بیشتر از این میسوزم که خیلی خوشحال بودم و وقتی پدرم داشت پولو میزد به حساب اون پست صفتا من خوشحال بودم که اوکی من کارمو با قدرت شروع میکنم ده برابر این پولو بر می‌گردونم
خلاصه گولشونو نخورید
@Srposhtibnbapok این خیلی بیشعوره خیلی

من هم از پیج بلاگر رفتم برای استخدام کارگاه تکنولوژی ایرانیان ۹۰تومان پرداخت کردم
کد ملی و اسم و فامیل شماره کارت گرفتن ازم بابت فرم ثبت نام مشکلی برام پیش نمیاد بابت کدملی ؟ خیلی نگرانم

سلام من هم وارد سایت گرین جابز شدم که کاملا کلاه‌برداریه کارشون اینجوریه که اولا برای هر فایلی که میذارن حدود بیست الی سی و پنج تومن پول میگیرن و دستمزد نود الی صد و سی تومن هست و یک تایمی رو میدن مثلا یک ساعت که باید توی این یک ساعت فایل رو تحویل بدی مثلا کار گویندگی که اولا فایلی که میذارن حجمش زیاده و متن مربوطه اگر ادبیات باشه مربوط به ادبیات ایران کهن هست و پر از لغات مهجور و مشکل هست که شما به عنوان گوینده دقیقا نمی‌دونید که این کلمات چجوری تلفظ میشن و یا اگر متن پزشکی باشه پر از اصطلاحات پزشکی هست که شاید کسانی که پزشکی خوندن هم نتوتن این کلمات تخصصی رو به درستی تلفظ کنن و یک ساعت بیشتر وقت نداری و نمی‌تونی تمام این کلمات رو سرچ کنی و تلفظ صحیحش رو در بیاری و عملا زمان رو از دست میدی اگر سر تایم هم ارسال کنی با ایرادات بنی اسرائیلی فایل رو رد می‌کنن من چندین و چند بار سر تایم براشون ارسال کردم و ایراداتی که از من گرفته بودن رو چون رشته‌م ادبیات هست می‌دونم درست خونده بودم اما می‌گفتن این کلمات رو غلط خوندی هر چقدر بهشون میگفتم اگر غلط خوندم لطفاً شما درستش رو به من بگید چجوریه اما جواب نمیدادن چون جوابی نداشتن که بدن و فقط هدف رد کردن فایل بوده و این شد که منم عطاشون رو به لقاشون بخشیدم و ولشون کردم شما هم فریب این کلاه‌بردارها رو نخورید اول به شما در باغ سبز نشون میدن و بعد پولتون رو می خورن اگر هم چیزی بهشون بگید بهتون بی‌احترامی می‌کنن و بلاک میکنن

سلام خسته نباشید آقای فاطمی من تایپیست هستم شرکت باپوک ورک وارد شدم و از من شماره کارت و رمز دوم خواستن من هم شک کردم گفتم شما از من پول می خواهید چرا شماره رمز دوم و عکس از کارت و ووو من را می خواهید راست می گید کار بهم بدهید مبلغ را برام بزنید من بعد کار را برای شما ارسال میکنم گفتم شما برادری خود را ثابت کنید دیگر جوابمو ندادن

سلام ممنون خدا خیرتون بده منم تو همین شرکت گرین جابز ثبت نام کردم ولی خداروشکر هنوز واریز نکردم گفتم اول یه سرچی کنم ببینم کلاهبرداری و اینا نباشه که الان متوجه شدم
خدا ازشون نگذره

سلام، ممنون از مطالب جامع و کامل و
مفیدتون، فقط خواستم جهت اطلاع دوستان بگم همه پیج هایی که در پوشش خدمات کامپیوتری و کسب و کار خانگی و … که تحت عناوین تک ورک شاپ و کارگاه تکنولوژی و عناوین دیگر حتی به اسم اشخاص که ابتدا وجه ثبت نام و یا خرید اشتراک پول میگیرن حتما کلاهبردارهستن و چند سالی میشه مشغول اخاذی هستن و کسی جلو دارشون نیست حتما اعتماد نکنن

سلام هزار بار ازتون ممنونم. من یه دانشجو هستم که نه شغلی دارم نه پولی! دنبال یه کار پاره وقت بودم که خرجمو دربیاره که این faraasr رو شانسی دیدم وارد شدم و حتی تا مرحله واریز هم رفتم، ولی یه لحظه دلم گفت بیشتر تحقیق کن پولت بر باد نره! تا اینکه سرچ کردم و اینجا رو پیدا کردم و گفتم ای دل غافل:) خوب شد که واریز نکردم. شاید بعضیا بگن صدتومن این حرفارو نداره ولی برای کسی که بیکاره خیلیه.

سلام وقتتون بخیر
من متاسفانه تو یکی ازین شرکت ها ثبت نام کردم
صد تومنی که دادم رفت برام مهم نیست
ولی میترسم چون شمارم آدرس کدملی و … رو بهشون دادم روزانه هم از سایتشون استفاده میکنم ولی درآمدی کسب نکردم اینم عیب نداره
ولی به نظرتون اگر کلاه بردار باشن میتونناز اطلاعاتم سو استفاده کنن
خواهش میکنم جواب بدید

سلام.
نمی‌خوام بهتون وارد کنم، اما نمیتونم به‌قطع بگم که نمیشه سوءاستفاده کنن، به هر حال شما در نظر بگیرین نیم درصد احتمالش هست.

خواهش میکنم بگید
من اطلاعاتم رو در اختیارشون گذاشتم
برای گرین جابز
میتونن بعدا سواستفاده کنن؟ خیلی میترسم و استرس گرفتم

سلام منم برا اندیشان برتر اسم و فامیل ومدرک‌تحصیلی دراختیارشون قرار دادم و اینکه فایل هم خریدم..آیا میشه سواستفاده کنن؟؟؟برم کارتموبسوزونم؟؟؟چون فایل خریدم از طریق رمز پویا اینا
من خیلی محتاط بودم نمی‌دونم چرا همچین اشتباهی کردم

ای لعنت بهشون منم خداشاهده 1ساعت پیش نزدیک بود 70 تومان براشون بزنم خداروشکر که زود فهمیدم و گول نخوردم

بله خداروشکرهم تازه فهمیدم خیلی شک کردم ولی حاضرنشدم فایلی بخرم کارگاه تکنولوژی ولی ۸۰ تومن پول ثبت نام دادم ولی پشیمونم ولی اینم تجربه ایی ازش درس گرفتم

سلام وقتتـون بخیر گروه تلگرامی حمایت از بانک سپه که با ادد کردن هزینه دریافت میکنی فقط برای ثبت کار هزینه باید پرداخت کنی اینم کلاه برداریه

سلام میگم منم گولشون خوردم، 250ت ازم گرفتن تا اتفاقی الان متوجه شدم کلاه برداریه منم فقط نگرانیم ار درگاخ پرداختیه که مشخصات کارتمو گرفتن، ولی چک کردم درگاه پرداختی دقیقا برای بانک سامان بود نقطه به نقطه چک. کردم که کلاه برداری نباشه، و دیدم واقعا سپ یا همون درگاه بانک نمیدونم سامان بود هم ن اندییشان برتر، پول فدای سرم فقط نگران کارتمم و اطلاعاتش چون دوتا کارتمو اطلاعاتشو زدم

منم دست نویسی شرکت کردم صدتومنم واریزکردم هم میخام گریه کنم هم بانظرات شماخندم میگیره امروز وپنجشنبه جمعه هم ک تعطیله هنوزشروع نکردم ای خدا بقول دوست منم ک برم شکایت کنم فقط باید پول بدم😂😂😼

وای خوب شد من من مطالب شما رو خوندم. نزدیک بود پولو بزنم. الان تو مرحله در باغ سبز نشون دادن هستن برای من. حالا گفته اشتراک خریدین یا توضیح بدم. منم فعلا گفتم توضیح بده😂😂😂

سلام من دیروز با سایت اندیشان برتر آشنا شدم توی تلگرام برام ویس و فیلم فرستادن که مطمئن بشم بعدش گفتن ۱۳۳هزار تومان بریزم به حسابشون تا به عنوان تایپیست کار کنم امروز گفتن تایید شدم گفتن شماره موبایل و کد ملی و شماره کارت بفرست به این آیدی منم فرستادم ولی قبل از اینکه سین کنه استرس گرفتم پاک کردم الان میترسم که شماره ملی و اینا برداشته باشن چکار کنم ؟شماره کارت هم به نام صفورا شهری بود

سلام جناب فاطمی شما خودتون یه کار مجازی معتبر نمیشناسید که واقعا کارشون حقیقت داشته باشه؟معرفی بکنید بهم واقعا لازم دارم به درامدش

کاش قبل ازینکه پول واریز کنم نظرات شمارو میخوندم
حروم خورهای عوضی الهی خیر نبینن که اینجوری سرمردم کلاه میذارن
من تو اوج بی پولیم گفتن برم کار کنم باهاشون که ی پولی دستمو بگیره این حرومزاده های شرکت بوپاک کلاه گذاشتن سرم

سلام من همین سوال در مورد حلال یا حروم بودن دستمزدشون رو دقیقا با همین جزییات ازشون پرسیدم حتی از دفتر مکارم هم اما گفتن حلاله و مشکلی نداره__ الان حلال یا حرومه؟😐

سلام. من دقیقاً عین سؤال رو همراه جواب قرار دادم از دفتر آقای مکارم گه گفتن حالت قمار داره.
گذشته از حلال و حروم، اصلا به اون پول نمی‌رسین و همه‌ش الکیه.

سلام. بله دقیقا حق با شماست . من از شرکت هایی مثل فراعصر و کارگاه تکنولوژی گول خوردم.
اگه میشع یک شرکت معتبر به ما معرفی کنید؟

اسم و فامیل و شماره شناسنامه و آدرس شماره خونه و خودم اسم بابام تاریخ تولد
ازینا میتونن سواستفاده کنن؟
میترسممم
اینا رو ازم دارن

سلام من برای این کارگاه تکنولوژی کار میکنم و واقعا مبلغ رو تماما پرداخت میکنن ایا باز هم پول مورد داره؟

سلام .من یکجا دیدم که میگفتن فقط هزینه اشتراک میگیرن و بعد از حقوق دوم هزینه رو بهتون برمیگردونن .فایل ها هم فروشی نیست ولی فایل برای خیلیا فرستاده میشه. نظرتون چیه؟ این ها هم کلاهبردار هستن؟

متاسفانه من هم قربانی کانال تلگرامی فرا عصر شدم و مبلغی رو تحت عنوان شروع کار از من دریافت کردن و با اینکه یکی از شرایط آنها،عودت این مبلغ در صورت انصراف بود و من بلافاصله درخواست انصراف کردم به بهانه های واهی پول منو پس نمیدن و عملا کلاهبرداری کردن

خیلی کارشون رو خوب بلدن من میخاستم پول بریزم حساب اما همون اول هم شنیده بودم یه مشکلی وجود داره و هنگامی که سایت شما رو دیدم دیگه مطمئن شدم ممنون که ب همه آگاهی میدین

شرکت گرین جابز،پرتو باتو،ایران کارمند
بابا اینا کلاهبردارن
پول مردم و میگیرن،رکزی میلیونها تومن پول درمیارن
مدیرشونم علی نامی هستش
دلارام صالحی
زهرا فلاح و…..اینا اسمهای پشتیبانهای ارشد این مجموعه هستن
@ali_agha4
09391737316
این مشخصاتشونه،
+989302393152
@Poshtibani_Delaram

اینا مویرای ارشدشونن

سلام وقت بخیر
یه موضوعی درمورد آگهي های تایپ در منزل میخواستم بنويسم، حدودا یک سال قبل در شرکتی به اسم امید پارسيان و با مدیریت محسن عرب گل با ۵۰ تومان هزینه ثبت نام کردم برای تایپ از روی فایل پی. دی. اف، (حالا یه فایل تایپ شده، چرا دوباره باید تایپ بشه، خدا میدونه) اون موقع بنده سه تا فایل گرفتم و موفق نشدم به موقع تحویل بدم، البته برای دریافت فایل هیچ هزینه ای پرداخت نمیشد، و در ضمن بعد از سه دفعه ناکام شدن، گفتن که برای دریافت مجدد باید دوباره هزینه ثبت نام رو پرداخت کنم،(… یه دفعه پاش میره توی چاه)
الان چند روزیه که خواهرم با اصرار توی یه شرکت دیگه به اسم ورنا سورین بهار نوین، با هزینه ۳۵تومان ثبت نام کرده برای تایپ از روی فایل صوتی، که امروز بعد از یه تحقیق مختصر فهمیدم که مدیرعامل این شرکت هم محسن عرب گل هست، و حالا یه نفر چرا باید دوتا شرکت مجزا داشته باشه که هر دو یک فعالیت یکسان انجام میده؟
و هیچ وبسایتی به اسم شرکت ورنا سورین ثبت نشده، و فقط در وبسایتی به اسم رسمیو (rasmio.io)
یه سری اطلاعات نوشته که بعید میدونم واقعی باشه، حتی توی سایت قوه قضائیه هم، شناسه ملی شرکت رو جست‌وجو کردم و یه سری اطلاعات اورده، دیگه نمیدونم واقعیه یا نه، یعنی قوه قضائیه رو هم گول زدن؟ 🤦🏻‍♂️ و در ضمن اسم اون شخصی که پول به حسابش واریز شده، فرشته بهدانی، بوده، و ببخشید که خیلی طولانی شد، راستش میخواستم که توی یک وبسایت که دیدگاه‌های تازه تری داره، اطلاع رسانی کنم.
موفق باشید.

سلام.من.تو‌شرکت‌ورناسورین‌سرمایه‌گذاری‌کردم‌یعنی‌اینم‌کلاه‌برداریه

سلام خسته نباشید بنده 15سالمه و تا حالا تایپ نکردم
از کجا باید شروع کنم و برای یه تایپیست حرفه ای چقدر حقوق میدهند و چقدر طول میکشه یادگیریش

سلام معذرت میخوام که اینومیگم منم همین الان این مطالبوخوندم رفتم اینستامیخواستم به پیج گرین جابزپیام بدم دیدم دقیقا اسمش همونیه که اینجاگفتین
اصلاخدایی شددقیقاچندروزی بودکه میخواستم پیام بدم ولی هی عقب میافتادتااینکه امشب این سایتودیدم،ادم انقددروغ میبینه ومیشنوه که اصلا نمیتونه اعتمادکنه،حتی من بااینکه الان باهمین سایت بااین گرین جابزو اینااشناشدم وازتون خیلی ممنونم خداخیرتون بده که اگاهی میدین ولی من نمیتونم حتی به شماهم اعتمادقطعی کنم،واقعامتاسفم،نمیدونم چطورمیشه که ادماراضی به حروم و دروغ میشن؟!!!

سلام من بههظون پیام دادم گفت ۷۵ تومن برای خرید اشتراک بدید و شرکت اینترنتو براتون رایگان میکنه
این مطالبو خوندم و به اون گفتم شما کلاهبرداری اول فحش داد که جوابشو دادم
گف اونقدر دلم پاکه نمیتونی فکرشو بکنید و نفرینم کرد میترسم نفرینش واقعی شه🙁

سلام شرکت اندیشان برتر همین جوریه اول باید به حساب ریحانه فرهادی نیا پول ثبت نام بریزی بعد واحد مالی داره پشتیبان پاسخگویی داره منشی تلفنی داره دارای نماد اینماد هستش خلاصه همه چی اکی وقتی که داخلش میری میفهمی که اشتباه کردی کنسل میکنی بعد یک سال تازه شاید پولتو پس بدن به قول خودشون ما همش واریزی داریم سرمون شلوغه .کثافت ها .کانال عودت پول دارن مثلا.جالبش این بود من قبل از عضویت زنگ زدم به پلیس فتا وگفتم یه سایتی هست که دارای نماد اینماد هستش آیا مطمئنه گفتن اگه تو سایت ما اسمشون هست بله مطمئنه .حالا که زنگ میزنم میگن ما هیچ شرکتی رو ثبت نمی‌کنیم .باید برید حضوری شکایت کنید

سلام خیلی ممنون که درمورد اندیشان برتر هم گفتید، دو دل بودم اعتماد کنم یا نه

منم گولشون خوردم ولی میخوام ازشون شکایت کنم کسی میدونه چه جوری باید شکایت کنم

با تشکر از شما و اگاهی بخشیتون ، کارگاه تکنولوژی یا همون تک ورک شاپ با اسم جدید اندیشان برتر هنوزم مشغول اخاذی از افراد جویای کاره در زمینه خدمات کامپیوتری مثل تایپ و ترجمه ، و تهیه بنر و تهیه ویدیو و… بصورت شبکه هرمی و قمار و شرط بندی مشغول اخاذیه

سلام چطور می تونم پولم رو پس بگیرم شنیدم که با مرکز درگاه باید تماس بگیریم تا پول برگشت داده بشه تشکر

سلام من هم متاسفانه تو دام این کلاهبردارا افتادم وعضو یه کانال تلگرامی بنام آسان کار شدم که سفارش بند عینک وزیر بشقابی وتسبیح می دادند وگفتند مبلغ سیصد هزارتومن باید اول واریز کنید تا مواد اولیه بفرستند من هم واریز کردم بنام نرگس رنجبر وبعد از واریز دیگه خبری از شون نشد

سلام منم به ی همچین کانالی توی سروش برخوردم و دقیقا نوشته بود در امد میلیونی با گوشی روزی فلان قدر در امد به خالم ک بهم معرفی کرده بود گفتم کلاهبرداریه گفن نه. بابا سرپش یو پیام رسان ایرانیه نمی زارن اگهی دروغ بزارن که بعدم ک خالم به ادمینش پیتم داده. بود گفته بود هشتاد و نه هزار تومن هزینه ثبت نام و اگه امروز ثبت نان کنین شرک صد گیگ اینترنت رایگان میده من گفتم بزار بیام تو اینترنت بزنم اصلا درسته یا نه همین اول سایت شما اومد خدا رو شکرشکر فهمیدن کلاهبرداریه و ممنون از شما که این مطالب رو جمع اوری کردین

سلام خسته نباشید.
برای شکایت از اینا چیکار کنیم میخوام ازشون شکایت کنم.

سلام از شرکت اندیشان برتر پیامی فرستادن. کا آدرس شرکت و شماره تلفن دفتر و .. گذاشتن مبلغ ورودی هم ۵۴تومنه‌
و ازشون چنتا سوال پرسیدم اینا رو گفتن
ادمین تلگرام. ۴۰ تا متن در اخیتارتونه‌ ک باید‌ ۴ ساعت اونا رو ب طور خلاقانه در کانال بزارید
بعد ثبت نام هم اگر نخوای‌ سریع پول برمیگردنویم‌. نیاز نیست فایل ها هم بخرین ب طور رایگان قرار میکرد بشون‌ اعتماد نکنیم؟

سلام نه من هم ش کت کردم کلاه برداریه میگن اول باید ثبت نام کنی و ۴۶ تومن به حساب ریحانه فرهادی نیا بریزی من که ریختم مسدود کرد

سلام وقتتون بخیر
ممنون بابت راهنماییتون
ببخشید شما شغلی سراغ دارید؟؟

سلام ممنون از مطالب خوب دوستان. ببخشید اطلاعی دارین اندیشان برتر هم همینجور هست یا نه؟

سلام بچه ها ، اصلا اعتماد نکنید چون کسی که دنبال نیرو میگرده اصلا نیازی نیست ازش پولی بگیره تازه باید پولی رو هم بهش بده ، کجا دیدین که بخوای بری سرکار بعدش لازم باشه بهشون پول هم بدی؟؟

من هم به حساب شرکت اندیشان برتر پول ریختم ۲۲۵ تومن حساب حسین ولیک کلاهبرداران میگم پولم ر و پس بدین منو می‌پیچند تو رو خدا اعتماد نکنین

سلام توروخدا جواب بدین منم شرکت کردم تو اندیشان برتر ازم 126تومن گرفتن ومشخصاتمم گرفتن حالا خیلی میترسم از مشخصات توروخدا جواب بدین میتونن کاری کنن با مشخصاتم

محمد بک محمدیان توی تلگرام چنل داره و بابت کار تایپ اول واسه شروع کار پول میگیره بعد بلاک میکنه و دیگه جوابی نمیده. این آدم سر خیلی ها کلاه گذاشته، کاش بشه پیگیری کرد

سلام . کانال هایی که علاوه بر تاپیست فایل صوتی گویندگی دست نویسی خلاصه نویسی و پاور پوینت دارن اونا هم کلاه بردارن اسم شرکت اندیشان برتر هست گفت مجوز پلیس فتا دارن با سایت اینماد تا حالا منو بلاک نکردن ولی جدیدا جواب نمیدن یا چرت و پرت میگن یا وقتی میگم که کلاه برترین می‌خندن همش به و میگن این کار شرکت رقیبه؟ حالا واقعا اینم کلاه برداریه؟؟

سلام من هم متاسفانه تو دام این کلاهبردارا افتادم وعضو یه کانال تلگرامی بنام آسان کار شدم که سفارش بند عینک وزیر بشقابی وتسبیح می دادند وگفتند مبلغ سیصد هزارتومن باید اول واریز کنید تا مواد اولیه بفرستند من هم واریز کردم بنام نرگس رنجبر وبعد از واریز دیگه خبری از شون نشد

سلام وقت بخیر ببخشید با توجه به این کلاه برداری ها این سایت هایی که خودتون برای تایپیست معرفی کردین ( ایران تایپیست ، پارسکدرز ) معتبر هستن؟

سلام خسته نباشید
آیا این سایت هایی که گذاشتید مانند ایران تایپیست نیاز به عکس کارت ملی و شناسنامه و عکس سه در و چهار و کلی اطلاعات دیگه مثل شماره کارت بانکی اند، قابل اطمینان هستند؟

سلام ممنون از اطلاعاتتون
من هم گرفتار این شیادهای بی صفت شدم در شرکت گرین جابز با ورودی ۱۰۰ تومن ثبت نام شدم و بعد از ثبت نام کلا رفتم سرکار…
هنوز سرم به دیوار نخورده بود که شرکت اندیشان برتر و کارگاه تکنولوژی آشنا شدم دو دل بودم که به پیج شما برخوردم ممنونم🙏🏻

سلام وقتی فیش واریزی رو براشون ارسال میکنیم میتونن از کارتمون کلاهبرداری کنن؟؟شماره کارت به صورت کامل نیست چهار رقمش xنوشته شده .

سلام. نه. البته شماره‌کارت شما رو به‌طور کامل از گردش مالی حسابشون می‌تونن دربیارن اما با صرف داشتن شماره کارت که کلاهبرداری نمی‌تونن بکنن.

ممنون از اینکه این مطلبو گذاشتید

من قبلا کارتایپ انجام میدادم یه بار بهم پیام دادن گفتم تایپ چند تومن میدید گفت 5 تا 10 هزارتومن
از این که اینهمه قیمت نجومی دادن فهمیدم یه کلکی در کار هست
اون موقع من بزور تایپ صفحه ای هزار تومن پیدا میکردم بعد اینها میگفتن 10 تومن برای یه صفحه میدن

چقد بده که نمیشه اینارو گزارش کرد و ازشون شکایت کرد خدا لعنت کنه
ممنون از شما که اطلاعرسانی کردید

سلام کاش این مطلب و قبل از اینکه تو اون پیج کلاهبرداری ثبت نام کردم میدیدم نزدیک ۶۰۰ تومن پول فایل و ثبت نام در سایت و کانال اندیشان برتر پرداخت کردم به امید سود بیشتر وکه ای کاش انقد احمق نمیبودم اولین بارمم بود همچین کاری کردم خداروشکر که بازم تا دیر نشده بود این سایت و دیدم پولمم صدقه سری خودم وخونوادم ولی واقعا از دست خودم و سادگییم که اعتماد کردم عصبی ام کاش میشد شکایت کرد ولی حیف دیگه

کلاه منم برداشتند.
هم اندیشان برتر و هم اون پابوک. حدود ۳۶۰ تومن
البته خریت خودم هم بود که انقدر زودباورم.
قبل از واریز اگه یه سرچ توی گوگل میکردم و نظر مردم رو میخونم این کلاه سرم نمی رفت….
لعنت بهشان که از اعتماد مردم سو استفاده میکنند.

ممنون بابت اطلاع رسانی من میخواستم پرداخت کنم اما خدارو شکر زود متوجه شدم و دیگه پرداخت نمیکنم

سلام من خاستم ثبت نام کنم اولش گفتم تحقیق کنم مرسی اگاهمون کردید ففط اینکه همه اینا که بصورت مجازی اینکارا رو پیشنهاد میدن کلاهبرداریه همشون درسته؟

سلام وقتتون بخیر
من چند وقت پیش با شرکت اندیشان برتر آشنا شدم
و مبلغ ۸۸ هزار تومان رو واسه ثبت نام واریز کردم…
بعد از چند ساعت بهم ‌آیدی شخصی رو توی تلگرام‌ دادن و گفتن فرم ثبت نام رو برای ایشون بفرستید…
منم فقط نام و نام خانوادگی و مدرک تحصیلی و شماره کارتم رو دادم .. شماره ملی رو ندادم ترسیدم که سو استفاده کنن…
فرم رو که فرستادم اون شخص برام چندتا پیام فرستاد که شمال لینک کانال های کار های مختلف بود مثل نقاشی تایپ و….
وقتی مشغول به کار شدم واسه تایپ مثلا یه فایل رایگان ساعت ۶ میزاشتن و می گفتن تا ساعت ۷ وقت دارید ارسال کنید و اولویت با ۲۰ نفر اولی هست که زود ارسال کنن ولی چندباری تا من میومدم بفرستم اون ۲۰ نفر خیلی زود می‌فرستادن و می‌نوشت آخرین نفر فایل خود را در ساعت۶:۱۰ فرستاد…
خلاصه چندباری امتحان کردم ولی نشد….
یه اشتراک داشتن که اگه میخریدیم تمام فایل ها برامون رایگان میشد و دستمزدشون قطعی بود چه خوب انجام بدیم چه بد …
۲۰۰ هزار هم به خاطر اون اشتراک از طریق لینک پرداخت کردم
چندتا از فایل ها رو هم انجام دادم ولی متاسفانه تا الان هیچی برام واریز نکردن
دیدم فایده نداره و زدم تو کار استخدام همکار که یکی از کارهاشون بود…
یه کانال ۴۰۰ نفری توی روبیکا داشتم که تغییرش دادم به کسب درآمد و اونجا همه مطالب رو گذاشتم…
(شرکت چندتا لینک گذاشته بود توی کانال واسه واریز وجه ثبت نام مثلا لینک ۴۵ هزار تومانی،۶۰ هزار تومانی،۸۰هزار تومانی و…. و گفتن که با هرکدوم که بیشتره جذب داشته باشیم هم مبلغ پورسانت هم بیشتره…. یه شماره کارتم داده بود به اسم معاون شرکت واسه کسانی که رمز پویا ندارن)
من تا الان تونستم فقط دو نفر رو جذب شرکت کنم
یکیشون ۸۸ هزار ،یکیشون هم ۷۲ هزار تومان به اون شماره کارتی که شرکت داده بود واریز کردن…
من عکس رسید های واریز رو برای ادمین استخدام توی تلگرام فرستادم و اون برای ۸۸ مبلغ ۴۵ هزار تومان برام واریز کرد و برای ۷۲ ۳۵ هزار تومان من فعلا تا اینجا پیش رفتم حالا چندتا سوال خدمتتون داشتم
۱_ کلا ۸۰ هزار تومن درآمد داشتم… این درآمدی که من داشتم حلاله ؟ هنوز ازش استفاده نکردم توی کارتم
۲_ من که او هزینه اشتراک رو آنلاین و از طریق لینک واریز کردم میتونن کارتم رو خالی کنن؟

حلال ؟!!!
تو هم شریک اون کلاهبردارا هستی
یعنی اونقدر احمقی یا خودتو به نفهمی زدی که ندونی داری چکار میکنی ؟!

سلام
خواستم بگم من هم همین دیروز فریب اینها رو خوردم و نزدیک 130 هزار تومان پول از دست دادم.
من تحقیق کردم و الآن فهمیدم که کار اینها علاوه بر کلاهبرداری، پولشویی هم حساب میشه چون در واقع گروهی که من توش عضو شدم خودشون رو شرکت باپوک ورک معرفی کردند و گفتند یک فروشگاه اینترنتی هم دارند و ای نماد هم دارند ولی در واقع اینها همش ظاهر قضیه بود و فروشگاه اینترنتی برای قانونی جلوه دادن کارشونه ولی درواقع اونا از درگاه پرداختش استفاده می کنند تا ما پول دانلود فایل ها رو اونجا واریز کنیم.
در اصل اونها دارن پول یک کار غیرقانونی رو از یک فضای غیر قانونی (تلگرام) وارد یک فضای کاملاً قانونی (درگاه پرداخت فروشگاه اینترنتی) می کنند و اسم این کار پولشویی هست.

داداش این پولشویی و کلاهبرداریه
چون در واقع دارن پول کار غیرقانونی رو از طریق درگاه پرداخت یک سایت کاملا قانونی دریافت می کنند و اینکار اسمش پولشویی هست.
ضمناً اگر قرار بود شما راحت بفهمید که طرف کارش کلاهبرداری هست پس چطور بهش اطمینان می کردید؟ در نتیجه توی کلاهبرداری فرد سعی میکنه همه چیز رو عادی و قانونی نشون بده اما زهی خیال باطل که ضربه این کار بدتره و پیگیریش هم سخت تره

سلام ممنون که نظراتتون رو دادید منم میخواستم عضو شم ولی نظرتون رو خوندم کلا بلاکشون کردم و اصلا عضو نشدم

واقعا کلاهبردارن از همگی میخوام وارد همون کانال تلگرامی این شرکت ها بشن اون سه تا نقطه بالا سمت راست رو بزنید و روی سایر کلیک کنید بنویسید کلاهبرداری و گزارش رو ارسال کنید که انشاالله وقتی تعداد گزارش ها زیاد باشه کانال ها مسدود میشه که دیگه کسی گول نخوره توی اینستاگرام هم اگه تبلیغات دیدین حتما کامنت بزارین بگین کلاهبرداریه وبه بلاگرهایی که تبلیغ این شرکتها رو میزارن هم سریع اطلاع بدین .من چند سال پیش تو تلگرام با کلاهبرداری یک کانال مواجه شدم و گزارش رو ارسال کردیم با دوستان بعد از چند ماه متوجه شدم کانال از طریق پلیس فتا مسدود شده وکلاهبردارها رو گرفتن واعلام کردن هر کس شکایت داره می‌تونه اقدام کنه.

من الان نظرا رو خوندم .
هزینه ای که بعضیا می گیرن دیگه خیلی گزافه .
از همون اول باید بهشون شک کرد.
من الان اومدم ببینم سایت اندیشان برتر باپوک وورک چجوریه که دیدم شما ها هم همینو می گین .
منتها می خوا بدونم حتی ی نفرم با اینا کار نکرده و به نتیجه رسیده باشه؟

منم به کانال اندیشان برتر پول دادم برای ثبت نام ، اول اینکه ادمین اینستاشون گفتن شما به محض اینکه استخدام بشید میتونید کار کنید و درامد داشته باشید و هیچ حرفی از فایل های پولی نزد،موقع ثبت نام هم مشخصاتم و شماره کارت بانکی رو گرفت برای واریز حقوق منم باور کردم که حتماً طرف من یک نفر هست که قرار من براش کار کنم و ازش حقوق بگیرم اما بعد از پول دادن به من لینک کانال دادن که تو اون کانال لینک چندین تا کانال دیگه بود برای خرید فایل ، هزینه فایل هاشون برای تایپ هم مثلاً میگفت ۳۰۰ تومن بده یه فایل نیم صفحه ای ساده تایپ کن یک میلیون و نیم دستمزد بگیر از اونجایی که با عقل جور در نیومد من فایلی ازشون نخریدم و فقط همون ۸۰ تومن هزینه ثبت نام رو ضرر کردم

سلام من هزینه عضویت دادم این به کنار برای اینکه این پولو پس بگیرم عکس کارت ملی فرستادم ولی یادم نمیاد قبل اینک سین کنن پاک کردم یا بعدش میخواستم بدونم با عکس کارت ملی میتونن کاری کنن؟کارت ملی هوشمند نیست

سلام خسته نباشید. من هم گول اینارو خوردم و بعد از تهیه اشتراک متوجه شدم کلاهبرداری هست. موقع ثبت نام از من کدملی و شماره و شماره کارت(که مسدودش کردم) و تاریخ تولد و اسمم رو پرسیدن خواستم بدونم با اینا میتونن کاری بکنن؟ از اینکه با کدملیم کاری بکنن خیلی نگران هستم

منم ۹۹۰۰۰پول ثبت نام اولیه ب شرکت اندیشان برترواریزکردم امابرای فایلهاپولی پرداخت نکردم ووقتی ازشون راجب تایپ یاخلاصه نویسی سوال کردم منو ب سمت دایرکترشدن اینستاتشویق کردن وگفتن اگ هرروزیک نفرودعوت ب کارکنی۱۰۰تومن دریافت میکنی حالاتصورکن ک ۴نفروجذب کنی ک میشه۴۰۰تومن ازونجابه بعدشک کردم وتواینترنت سرچ کردم ودیدم که بله کلاهبرداریه سوالی ک دارم این هستش که باشماره کارت میتونن کاری انجام بدن؟یااحتمال داره بخاطرانتقال وجه ب کارت این کلاهبرداران اطلاعات بانکی دراختیارشون قراربگیره من واقعانگرانم واگ احتمالش هست چ اقداماتی بایدانجام داد

ببخشید شرکت کارنت چطور؟
همون که اپلیکیشن داره تو مایکت اونم کلاهبرداره؟؟
کسی تا بحال با اون شرکت کار کرده؟

دقیقا منم همینطور ی گول خوردم ۸۹تومن‌ریختم
بعد عضو کانال تلگرام کردن بعد دوباره گفتن که خب حالا فلان فایل تایپ باید ۴۴بدی و ازین چرت و پرتی بگو آخه کسی میخاد کار کنه پول درآره نه که هی پول بده چیکار داری همین خانوم زینب ادهمی آینده هم وقیحانه پاسخ داد هرچه لایق خودش و پدر و مادرش بود گفت آخرش هم گفت ببین خدا ازت نگذره خیلی جالبه برام رفتار این آدما منم سپردمشون به خدا

آخه
منم قبل از تحقیق الان ۸۹۹۰۰واریزکردم
یعنی الکیه
خدا ازشون نگذره
هنوز گفته ساعت ۲۱امشب فایل ارسال می کنم واسه دیدن فایل هم ۵۵تومان بریز به حساب بعد عودت می شه

لطفا همه ی کسایی که این پیامو میبینن این کانال هارو برید ریپورت کنید تا کانالشون بسته بشه.. اگه تعداد ریپورتا بالا باشه.. کانالشون بسته میشه..
قسمت ریپورت گزینه ی سایر رو بزنید و جمله ی
It is a fraud
که معنیش میشه کلا برداریست رو بفرستید..
نزارید ادمای بیشتری گرفتار این کانالا بشن و اونا چند صد میلیونی به جیب بزنن..

منم داشتم همچین تجربه ای. یکی کارگاه تکنولوژی بود که لطفا لطفا لطفا اصلا گولشونو نخورید چون فایل های رایگان جنبه رقابتی داره که تقریبا امکان نداره جزو ده نفر اول باشید و فایل های پولی هم یه جوریه که عمرا بهتون پرداخت کنن، دوم اینکه یه جا واسه عضویت پول پرداخت کردم بلاگم کردن، خلاصه اومدم بگم گول نخورید. من سر کارگاه تکنولوژی گفتم خوب این جنبه رقابتی داشت احتمالا دومی نداره که دومی هم بلاکم کردن.

دوستان شرکتی با نام گرین جابزهم دقیقا داره این کلاهبرداری رو انجام میده حواستون باشه هم پیج اینستادارن هم کانال تلگرام که به همین شیوه مردم و گول میزنن

در حال حاضر بیشترین تعداد این اگهی ها در دیوار درج میشن و دیوار با اینکه تا بحال هزاران مورد گزارش و شکایت بهش شده همچنان این اگهی را تایید و منتشر میکنه !!!!

سلام منم گول شرکت اندیشان برتر زو خوردم پول ثبت نام و خرید اشتراک دادم بعدم رفتم تو سایت تحقیق کردم فهمیدم کلاهبردارن .
هر چقدر هم بهشون میام میدم با خیال راحت جواب میدن استیکر خنده واینا میفرستن جدیدا هم جوابم رو نمیدن شاید حتی بهتون پول بدن ولی باور کنین این پولا حرومه نمیدونم اعتقادتون در چه حده ولی پول حروم ارزش نداره بعدشم گول رسید بانکی زو نخورین مثلا من دست نویسی میکزدم هر چقدر گفتم کی پول رو میدین گفتن به نوبت و کیفیت حالا شاید یکی بعدم اومد کارش بهتر بود اونوقت من تکلیفم چیه تا کی باید منتظر باشم…

سلام . کانال هایی که علاوه بر تاپیست فایل صوتی گویندگی دست نویسی خلاصه نویسی و پاور پوینت دارن اونا هم کلاه بردارن اسم شرکت اندیشان برتر هست گفت مجوز پلیس فتا دارن با سایت اینماد تا حالا منو بلاک نکردن ولی جدیدا جواب نمیدن یا چرت و پرت میگن یا وقتی میگم که کلاه برترین می‌خندن همش به و میگن این کار شرکت رقیبه؟ حالا واقعا اینم کلاه برداریه؟؟

سلام اندیشان برتر پول واریز کردم ولی جوابم نمیدن بعد الان بهم گفتم قراره برا دست نویسی بهم پول بدن چیکار کنم این پول حلا له؟؟ یا حرامه گرچه پولم رو بهم پس ندادن🤕🤕🤕

خدا لعنتشون کنه 75 تومن برای ثبت نام گرفتن 200 تومن هم برای دانلود فایل بد از سه ماه که اعتراض کردم برداشته اکانتم و ریپورت زده بیچاره مامانم چقدر گفت این کار رو نکن گوش نکردم اینا چرا دارن راست راست میچرخن و کلاهبرداری میکنم اولش آنقدر مهربونم و محترم رفتار میکنن کافیه اعتراض کنی برمیداره اکانتت رو ریپورت میزنه عوضی حروم خورای اشغال

من کاری به کلاهبرداری بودنش ندارم
اما همین سوال شرعی رو از مراجع تقلید و حتی دفتر مکارم پرسیدم اما همه گفتن حلال و اشکالی نداره این دستمزد ها

دقت داشته باشین که جواب مطابق سؤال داده می‌شه. سؤال رو بایستی با تفصیل و جزئیات بپرسین نه تا درست جواب بگیرین.

سلام من دو ماهه دارم شرکت اندیشان برتر کارگاه تکنولوژی رو رصد می کنم و چون هنوز به تبلیغ و گذاشتن فیش های واریزی ادامه میدن گفتم حالا صد تومن که چیزی نیست حق عضویت میدم و بعد که فهمیدم کلی از کار ها باز هم هزینه دارن دیگه گفتم بیام تحقیق کنم دربارش و دیدم به به چقدر تعداد گول خورده ها زیاده . حالا سوالم اینه که با این حجم از شاکی ها و واضح بودن کلاهبرداری چطوری این پیج هنوز به فعالیتش ادامه میده؟ چطور میشه شکایت کرد ازشون با این همه ادمینی که دارن؟

شرکت باپوک ورد که حالا نمیدونم خود شرکت هست یا مشابه سازی مبلغ ۱۳۳ هزار تومن از من دریافت به هیچ سوالی جواب نمیدن و حتی ازشون سوال میپرسم کامنهای قبلیشون که توضیحات کاری شرکتشون مثلا بود را هم پاک کردن

من هم وارد این کانال شدم و۱۳۰تومن بنام صفورا شهری واریز کردم بعد گفتن برنامه توبانک رو نصب کنم وکدمعرف رو بزنم وحساب شخصی ایجاد کنم بعد عکس اطلاعاتشو خواستن میتونن بااون اطلاعات کاری بکنن؟

باپوک کلاه بردار کسی گولشو نخوره
هزینه ثبت نام دادم هزینه فایل ترجمه دادم. فایل فرستادن برام پرت و پلا هرچی گفتم مسئول ترجمه کیه نگفتن شعر و از اول و آخرش دادن وسط و حذف کردن کلی رفتم گشتم فایل اصلی گیر آوردم ۳روز وقت گذاشتم ترجمه کردم.قبول هم نکردن هیچ با ادبی جواب میدادن. تایپ هم همینطور توضیحات تو کانال میزاشت ولی زمان تحویل نمیزد تا ۱ساعت میگذشت پولارو میگرفت ادیت میکرد زمان تحویل دوساعت. خیلی آشغالن شماره شرکت هم زنگ زدم کسی جواب نمیده

سلام من تو شرکت گرین جابز ثبت نام کردم و ۱۴۹ هزار تومن‌ هزینه ی اشتراک یا همون ثبت نام گرفت و اول خیلی کار رو ساده و سودمند نشون دادن و وارد کانال ها شدم و فایل خریداری کردم.(حق کمیسیون و همه بالای ۲۰ هزار تومن) برای مثال یه فایل صوتی سخنرانی که با اسم ساده و روان هست میفروشن و من وقتی گوش دادم اصلا متوجه کلمات نامفهوم نمیشدم و خیلی سریع صحبت‌ می‌کرد. فایل های رایگان هم مثل جزوه ها با دست خط های چسبیده و ناخوانا هستن و در نیم ساعت کمتر از ۵۰ تومن دستمزد میدن. حالا هنوز فایل درست نویسی یا vip خریداری نکردم و تنها کاری که به گفته ی خودشون سودمند بود پرزنتوری هست(تبلیغ شرکت و فروش اشتراک) که مشخصه برای جذب مردم نا آگاه هست و خیلی با خودم فکر میکردم که چرا باید از یک فایل تعداد زیادی داشته باشن؟ همون اول با این که گفت اسم شرکت رو تو سایت فتا سرچ کنید، رسید واریزی حقوق، فیلم رضایت کارمندان… باز مشکوک بودم ولی ریسک کردم حالا نمیدونم چطوری به خانوادم اطلاع بدم

همه اینها دروغ و کلاهبرداری هست هر کسی در شهر خود باید دنبال کار باشد و طرف را بشناسد و با ان کار کند مثب شرکت باپوک ورک خ ادهمی اگه راست میکن کار بدن دستمد واریز کنند بعد طرف کار براشون بقرسته چرا نمیکنند پس کلاهبرداری هست

سلام خواهشا هر آگهی که در سایت های استخدام یا دیوار و شیپور یا حتی اینستاگرام با عنوان کار در منزل تایپ، ترجمه، ادمین و … با پرداخت روزانه کلا از کنارشون رد بشید هیچ توجهی نکنید نمونه اش شرکت باپوک ورک و متاسفانه تعداد این شرکت ها زیاد هست

سلام از طریف اینستا با پیچی اشنا شدم به نام
Work_shop-andishab
بعد بهم عنوان های شغلی رو گفتند ۸۹تومن واریز کردم بنام آیدا محمدی بعد همش پاسکاری میکردند و کسی جواب درست نمیداد چندتا کانال تلگرام درست کردن که پشتیبان خانم نامداری خانم نامداری باز به چندتا لینک دیگه ارجاع داد و من فهمیدم همش پوچ بوده شرکت اندیشان برتر
جالبه گفتم بازاریابی گفتش پر شده الان 😂 واقعا من ادم زودباوری نیستم نمیدونم چرااااااا

چرااینهمه ادم هیچ کاری نمیکنن باید بریم پلیس فتا
چرا فعالیت میکنن ایا کی پشت این کاره؟. اینجوری که معلمومه خیلی پوله

سلام
من دو ماه هست که دنبال یه شغل دورکاری میگشتم
حدودا ۱۰۰ تا درخواست دادم همه میگفتن پول واریز باید کنی منم میدونستم کلاهبرداریه بلاک میکردم
حتی سایتای معتبری مثل جاب ویژن به اونا هم اعتماد نکنید درسته من ازم کلاهبرداری نشد ولی خیلی از این فرصتای شغلی همش به خاطر اینه که از مردم پول اخاذی کنن درامد زایی میکنن شما فکر کنین ۱۰ نفر هم ۱۰۰ تومن بزنن به حسابشون چقدر میشه
روزانه چقدر پول به جیب میزنن
اگر قصد دارین تایپیست یا اینجور شغلی داشته باشین
معتبر ترین سایت ها رو بگردین پیدا کنین
بعد حتما پلیس فتا هم برید و تحقیق کنید و از مطمئن بودنش سر در بیارید
حتی میتونید شکایت کنید از این سایتایی که سرتون کلاه گذاشتن تا بقیه گرفتار نشن

سلام من هم چندوقتی بود به فکر این بودم که از طریق اینستاگرام اندیشان برتر کار تایپ پاورپوینت و.. انجام بدم چون مدرک ICDL هم دارم. هربار به دلیلی نمیشد.تا اینکه امروز تصمیم قطعی گرفته بودم واسشون پول را واریز کنم ولی قبلش گفتم اصلا ببینم این اینماد که میگه را توسایت بزنم طبق استوریای خودشون ببینم چیزی برام میاره زدم ونوشت موردی یافت نشد.تااینکه مقاله شما را خوندم وفهمیدم کلاهبرداریه به منم گفتن ۱۲۵تومن به حساب حسین ولیک واریز کنم واگر منصرف شدم بگم جایگزین من کنن.خداروشکر که گولشونو نخوردم .از شما یه دنیا ممنونم که باعث آگاه شدن من وامثال من شدین ان شاالله کارمای خوب ومثبت این کارتون بهتون برمیگرده.

منم چند روز پیش ۱۲۵ تومان برا این اندیشان برتر واریز کردم الانم هرچی پیگیری میکنم بی فایدس نمیدونم چیکار کنم

خدا خیرتون بده اقای فاطمی.من 14 سالمه و درآمدی نداشتم یه پول کمی داشتم که درحد 400 تومن قرار بود پول عضویت رو برای شرکت گرین جابز و اندیشان برتر واریز کنم ولی قبلش سایت شمارو دیدم و قرار بود پولم به هوا بره که متوجه شدم کلاهبرداریه

سلام من توی شرکتی به نام اندیشان برتر ثبت نام کردم به عنوان دعوت به همکاری هر نفر که ثبت نام کنی 50 تومن پورسانت میگیزی چند نفر رو ثبت نام کردم و پرداخت کردن و زده بود حلال منم اعتماد کردم الان باید چیکار کنم

سلام یعنی هیچکدوم از این شرکتا که در این زمینه تایپ و چیزای دیگه تو خونه، استخدام میکنن کلابردارین؟

خدا ازشون نگذره منم ۸۹ تومن اول واریز کردم ۵۵ تومن هم برای قبول فایل بعد ک فایل و ارسال کردم جواب منو دیگه ندادن چطوری میتونیم شکایت کنیم تا افراد دیگه تو این دام نیفتن

از من هم کلاه برداری کردن راحت هم دارن تو سایت دیوار تبلیغ میکنن و افراد و جذب میکنن حداقل تخلفشون و تو سایت دیوار اعلام کنین دزدای حرام خوار

سلام
واقعا بسیار متشکرم از سایت شما
داشتم برای شرکت گرین جابز ثبت نام میکردم که گفتم بزار اسمشون رو یه سرچی کنم که فهمیدم بله اینم کلاهبرداریه تو روز روشن که متاسفانه مراجع قضایی هم جلوش رو نمیگیرن
اقای فاطمی سایت شما واقعا کمک زیادی به مردم و جوانان جویای کار کرد که تو این وضع پولی رو از دست ندن .

سلام دوستان اصلا گول این حروم خورارو نخورین من نزدیچ دوملیون فایل خریدم هزارتومنم ب من ندادن اخرم با پرویی بم گفتن میخاستی نخری من حتی اشتراکشونم گرفتم هیچ گوهی تو اشتراکه نبود یه مشت **** شدن ادمینه شرکت اندیشان برتر توروخدا اصلا اصلا گولشونو نخورین به هیچ وجه حتی یه شرکت دگ با یه اسم دگ اصلا اعتماد نکنین که مص من مص سگ پشیمون میشین
پلیس فتاهم گفتم پیگیری نکردن

من هم تو تلگرام آشنا شدم ،پیگیری کردم
یه توضیحاتی دادن بعد برا ثبت نام مبلغ ۱۳۳ تومن میخوان به نام مطهره رضوی ،شک کردم تو اینترنت سرچ کردم ببینم اعتبار داره یا نه .
گویا از این کلاهبرداری ها زیاد بوده به نام های مختلف
خیلی بهتره اعتماد نکنیم و عجولانه تصمیم نگیریم .
روزی چند نفر این مبالغ رو براثبت نام بریزن کلی پول میشه براشون .

سلام من دنبال شغل اینترنتی هستم و امروز به یه پیجی پیام دادم گفت از شرکت اندیشان برتر خانوم محمدزاده ام و برای ثبت نام ۸۷ تومن باید واریز بشه و این مبلغ تو دستمزد دوم برگردونده میشه بهت ، الان احساس ترس کردم یعنی کلاهبرداریه این شرکت ؟؟

با سلام خدا ازشون نگذره ما دنبال یه لقمه حلال هستیم ولی اینا حلال ما را حرام میکنن متاسفانه با گول زدن
کلا هر سایت وکانالی که گفت پول پرداخت کنید همه شون دنبال پول هستن وکلاهبرداری

سلام
من اومدم به حساب امیرحسام اعمایی 150 واریز کردم که ثبت نام کنم
دوباره اومدم 130 دادم تا فایل بفرستن داخل سروش
دیدم الکیه و بلاکم کردم
لطفا گول اینها رو نخورید
لطفا همگی با هم متحد بشیم و ازشون شکایت کنیم تا سر به نیس بشن

سلام ار من هم 87 تومن برا ثبت نام و 55 تومان برای فایل گرفتن ولی فهمیدم کلاه برداریه چون سر وقت فایلو تحویلشون دادم ولی گفتن دیر دادین فایلو گول این حرف که میگن فایل حالت رقابتی نداره هم نخورید همش دروغه کتش زودتر این سایتو دیده بودم البته از اول شک داشتم ولی خواستم ریسک کنم خدا ازشون نگذره

دوستان بنده چندتا سوال ازشون پرسیدم درست جواب ندادن مثلا تلفن ثابت شرکت وغیره قطعا کلاهبرداریه خودتونو خسته نکنید.

سلام دوستان منم متاسفانه 4روز پیش تو شرکت اندیشان برتر ثبت نام کردم و 500هزار تومن هزینه کردم و پول به اسم تکتم امیر خانلو واریز کردم که بعدش متوجه شدم کلاهبرداریه و دیگه جوابمو ندادن،این پول هم بزور برام جور شد که این کلاهبردارها راحت خوردنش ایشالا سرطان بشه به جون بچشون و خرج بیمارستانش کنن ،امیدوارم که دوستان قبل از گول خوردن اینجا بیان و مطالب مارو ببینن،این حداقل کاری بود که میتونستم برای اگاهی دیگران بکنم

کارمندشو هم کلاهبرداره و تعداد زیادی از اگهی هاشونو برنامه دیوار میذارن و به صورت اموزشی کلاه برداری میکنن اصلا اعتماد نکنید ولی متاسفانع تا مردم بخوان تحقیق کنن اونا کاری کردن که پول رو واریز میکنی

سلام.قبلا یک آگهی دیده بودم چون تلگرام نداشتم نرفتم.تا اینکه چند روز پیش کانال موسسه همراه تو ایتا دیدم برای کار تایپ و….که گفته بود برای کسانی که تلگرام ندارند اینجا ثبت نام کنند.گفتند 150ت بده برای حق عضویت .اعتماد سخت بود تا اینکه از پلیس فتا استعلام گرفتم .نماد الکترونیکی داشتند بدون شکایتی.پول و واریز کردم و قبلش به پشتیبان گفتم طبق متن در کانالتون من تلگرام ندارم و تو ایتا کار میکنم.بعد از واریز ،لینک پشتیبان به من دادند که مال تلگرام بود.و پس از اون هر چه پیام دادم دیگه پاسخ ندادند.نکته اینجاست که زمان استعلام خودشو همراه لاین Hamrahline.com معرفی کرد.خوب مجوز داشت.اما وقتی پولو پرداخت کردم خودشو گرین جابز معرفی کرد.وقتی همراه لاین و سرچ کردم آخر صفحه نوشته بود ما با گرین جابز همکاری میکنیم.یعنی گرین جابز با مجوز دیگری که البته اطلاع داره مردم و گول میزنه.تنها اشتباه من اعتماد به نماد الکترونیک و مجوز قانونی آنها بود برای همین تحقیق نکردم که البته تبدیل شد به تجربه ای تلخ تر از زهر. حالا هم اینجا پیامها رو خوندم که بقیه هم …..واقعا هیچ قانون بازدارنده وجود نداره .تعدادشون هم کم نیست.

سلام بسیار بسیار ممنون از راهنماییتون
چون نزدیک بود بنده فریب این لینک سایت را بخورم

با سلام منم متاسفانه گول خوردم و مبلغ 150 به حسابشون ریختم و بعد منو بلاک کردن کلی شماره تماسم داشت که همه خاموش بودن جالب اینجا بود که چند نفر کامنت خوب گذاشته بودن تا مردم راحتر اعتماد کنن که در واقع یه گروه هستن پیج اینستاش اینه estekhdamkarhome

سلام دوستان. داخل دیوار یه آگهی بود نوشته بود کار تایپ ساده، گویندگی، ادمین،دایرکتر، خلاصه نویسی و… رفتم داخل دیوار بهشون پیام دادم برام آدرس روبیکا و تلگرام فرستادن. داخل کانال روبیکا کلی تبلیغ کرده بودن و گفته بود برین داخل اینماد سایت پلیس فتا، ببینید ما رو تایید کردن. هر روز فیش واریزی می‌فرستادن. رفتم داخل پی‌ویشون خیلی زود جوابمو دادن حتی یه خانم برام ویس فرستاد و گفتن هزینه ی ثبت نام ۷۹۰۰۰ تومان هست که البته همون واریزی اول برای شما هزینه ی ثبت نام برگردونده میشه.شک کردم چرا باید هزینه بگیرن. داخل کانالشون هزار تا دلیل برای اینکه چرا ثبت نام هزینه داره گذاشته بودن. حتی نوشته بودن می تونید استعلام فیش های واریزی رو بگیرید. من چون تلگرام نداشتم گفتم داخل روبیکا یا ایتا نمیشه کار ها رو فرستاد؟؟ گفتن نه کار ما فقط داخل تلگرامه حتی گفتن اگه خواستین فیلتر شکن براتون بفرستیم. هنوز ثبت نام نکرده بودم که خداروشکر این مطلب رو دیدم. دوستان لطفا گول اینا رو نخورین حتی اگه داخل اپلیکیشن های داخلی باشن چون خیلی ها همینجوری کلاه برداری می کنن. درسته که از من کلاه بردای نشد ولی مطمئنم اگه پول ثبت نام رو می دادم از من کلاه برداری می کردن. من که بلاکشون کردم.

سلام من توی این سایت ثبت نام کردم ،اسم سایت «دیجیتال مارکتینگ کارمند شو»یعنی این سایت هم کلاهبرداری؟چون دو نوع کار داره یه نوعش فایل های پولی با هزینه ۹۰و نوع دیگه فایل های رایگان ؟

سلام اقای فاطمی من امروز به شرکتی ک 87 تومان از من میخاست واریز نکردم. ممنون ک اطلاعات رو برای ما به اشتراک گذاشتید.
ایران استخدام هم کلاهبرداریه؟

سلام من هزینه ۹۰ تومن ریختم به حساب شرکت tshopworkir.com بعدش گفتن باید ۲و۱۸ تومن دیگه واریز کنید منم فهمیدم کلاهبرداریه و ممم گفتم کلاهبردارین و چیز بهشون گفتم اونم شروع کرد و فحش و اینکه از طریق کد ملب که دادم اطلاعاتمو پیدا میکنه میاد در خونه ابرو ریزی راه بندازه و شمارمو میده به سایت های صی… اینکار انجام میدن واقعا؟خیلی میترسم

منم تلگرام بهشون پیام دادم وقتی گفت ۸۹ تومن هزینه داره شک کردم اومدم گشتم و به این مطالب برخوردم…اینی که من پیام دادم پابوک هست…البته به قول خودشون!معلوم نیست اسم سایت مردم رو برداشتن و از مجوزهای اونا به اسم خودشون سوءاستفاده میکنن
چند وقت پیش هم یه خانمی زنگ زد گفت از طرف شرکت های وابسته به پست هست و گفت که شماره ۰۹۱۲ برنده شدم با قیمت ۱۰ میلیون البته عددش خیلی رند بود که فکر کنم یه ۶۰ میلیونی قیمت داشت گفت نمیخواد هزینه بدید فقط هزینه پست که میاره به آدرستون و همون لحظه دریافت سیم کارت هزینه رو ازتون میگیرن من یکم دودل شدم و آخرش گفتم نه نمیخوامش وقتی گفتم نه با حالت عصبی و بی حوصلگی تلفن رو کوبوند حتی خداحافظی هم نکرد🤥

با سلام منم این چند مدت پیام به پابوک و گرین جابز داشتم در پابوک که صفحه اشون در ایتا رو خوندم و کل صفحه رو چک کردم چند تایپیست بطور ثابت اسامیشون در فیش واریزی بود فقط و جالبه اون شب نوشت به دویست نفر اول که امشب ثبت نام کنند نت رایگان میدیم به اون شخصی که چت کردم گفتم یعنی شما طبق این پست هاتون این همه تایپیست دارین چقدر مگه کار دارین که بخواین دویست نفر دیگه رو هم جذب کنید کلا خیلی تناقض داشت! اینجا مطالب باقی دوستان رو هم دیدم میبینم چقدر کلاهبرداری میکنند و خیلی زیاد از اطرافیان میشنوم که وسوسه میشوند برای عضویت در چنین گروههایی! متأسفم که سادگی ماست که عده ای رو هار میکنه و جسورتر

سلام اقایه فاطمی
میشه بهمون کمک کنید و بگید چه شرکتی معتبر هس برای این کار چون نیازمند کار هستیم

سلام منم برای ثبت‌نام در شرکت باپوک ورک 100تومن واریز کردم ولی اول از پلیس فتا استعلام گرفتم گفتن شرکت 6ساله فعالیت میکنه و شرکت خوبه و واریز کردم و بعد اطلاعات شخصی منو خواستن چون از پلیس فتا استعلام گرفته بودم براشون فرستادم برام لینکی ارسال کردن که مال شرکت بود که انواع شغل هارو داشت و کار تایپیست اول باید 60تومن براشون می زدیم که فایل رو برامون ارسال کنن منم دیروز براشون زدم الان فهمیدم کلاهبرداری هست باید چه کار کنم حتی کدملی منوهم دارن میشه کمکم کنید

سلام.لطفا سایتی یا کانال معرفی میکنید که کلاهبرداری نباشه اولین بارمه که میخوام کار تایپیست انجام بدم ولی نمیدونم تو کجا ثبت نام کنم لطفا راهنمایی کنید

با سلام.
هر جا خواستند ازتون پول بگیرن بدونید که کلاهبردارن. میتونید از طریق پلیس فتا شکایت کنید. پولی که به حسابشون واریز میشه قابل پیگیری است.
من کارمند انتشارات نوین پویا هستم. خودمون کسی که تایپ می کنه بهش بیعانه میدیم. تابه حال ندیدیم پول بدیم فایل بخریم. گول شیادها را نخوریدو

با سلام. داشتم نظریات را می خوندم که خنده ام گرفت. آخه چقدر شما ساده هستید که به کلاهبردارها پول می دهید. برای تایپ معمولا ناشرها بهترین گزینه هستند.معمولا ناشرها چون کار کتاب هستند دنبال تایپیست حرفه ای میگردند. مثلا ریاضی، انگلیسی، عربی ، ریاضی.
من خودم تصویر سازم. برای این ناشر کار می کنم. خواستید شماره اش را می زارم باهاشون در ارتباط باشید اگه کار داشتند بهتون میدهند .یقینا کارشان زیاده و حرفه ای ها را می پذیرند. همانطور که یکی از دوستان اشاره کردند. شرکت چاپ و انتشارات نوین پویا
داخل گوگل سرچ کنید شماره اش هست. ایشون ناشر خوبی هستند و کاربلد . اگه خودشون هم کار نداشته باشند به همکارهاشون معرفی می کنند.
شماره انتشاراتشون 02166972971 و موبایلشون 09123801318 -09909777847

متاسفانه منم ۱۵۰ واریز کردم شرکت گریت جابز تنها یه لینک تلگرام دادن که ازاین کانال به اون کانال میشه وداخل اون کانال هاهم فقط باید پول بفرستی .هیچ کس پاسخگو نیست ،فقط من اینو متوجه شدن حتی کسایی هم ویدیو رصایت از مجموعه میگیرن هم به اونا پول میدن که به دورغ بگن که من ماهی ۳۰ تومن کسب درامد دارم وخیلی راصیم که باعث فریب من وامثال من بشن ،تورو خدا خودمون به همنوع خودمون ضربه نزنیم .من دستم به جایی بند نبود گفتن پیچ ادمینی بزن به خودم اومدم گفتم فرق من با اونکه سرمنو کلاه گذاشت چیه منم سر یکی دیگه رو کلا بزارم نفریت پشت سرم میمونه .تواین وضیعت اقتصادی پول درآوردت سخته بعد امثال این بی وجدانا چطوری پولای مارو میخورن خیر نبینن الهی .

.متاسفانه منم ۱۵۰ واریز کردم شرکت گریت جابز تنها یه لینک تلگرام دادن که ازاین کانال به اون کانال میشه وداخل اون کانال هاهم فقط باید پول بفرستی .هیچ کس پاسخگو نیست ،فقط من اینو متوجه شدن حتی کسایی هم ویدیو رصایت از مجموعه میگیرن هم به اونا پول میدن که به دورغ بگن که من ماهی ۳۰ تومن کسب درامد دارم وخیلی راصیم که باعث فریب من وامثال من بشن ،تورو خدا خودمون به همنوع خودمون ضربه نزنیم .من دستم به جایی بند نبود گفتن پیچ ادمینی بزن به خودم اومدم گفتم فرق من با اونکه سرمنو کلاه گذاشت چیه منم سر یکی دیگه رو کلا بزارم نفریت پشت سرم میمونه .تواین وضیعت اقتصادی پول درآوردت سخته بعد امثال این بی وجدانا چطوری پولای مارو میخورن خیر نبینن الهی .

سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی کسانی که دارن این پیام رو می خونن ( از شما خواهشمندم لطفا ۵ دقیقه زمان بزارید و پیام رو بخونید) من مطالب رو مطالعه کردم واقعا خیلی متاسفم و ناراحت شدم برای دوستانی که پولشون خورده شده و ازشون کلاه برداری شده میخوام تجربه خودم رو با شما درمیان بزارم راستش من مثل شما بودم تا اینکه یک روز با شرکت گرین جابز آشنا شدم و همون طور که همتون میدونید باید اشتراک تهیه میکردم به مبلغ۱۰۰ اعتماد نداشتم،شک داشتم،ولی دلو زدم به دریا و اشتراک رو تهیه کردم و استخدام شدم خوشحال بودم از اینکه استخدام شدم و کلاه برادری نبوده و پولم حیف نشده بنده در شغل پرزنتور فعالیت میکردم اویل کارم بود یه آقای پیوی اومد گفت میخوام استخدام بشم همه چیز خوب پیش می‌رفت تا اینکه بحث اشتراک رو باز کردم با من برخورد بدی داشت و حرفای رو بهم گفت که اصلا حقم نبود بشنوم خیلی ناراحت شدم نا امید شدم تصمیم گرفتم از کار کنار بکشم با خودم گفتم کسی اعتماد نمیکنه فقط فحش می‌شنوم یه مدتی از کار کنار کشیدم تا اینکه یه روز اتفاقی وارد کانال گرین جابز یکی از همکارانم شدم یه پستی گذاشته بود که توجهم رو جلب کرد پست رو خوندم نوشته بودم از تمامی همکارانم در بخش پرزنتوری مشغول هستن میخوام که هیچ گاه نا امید نشن اگر متقاضی توهین کنه فحش اعتماد نکنه خب از طرف خودش حق داره ولی شما نباید از کارتون دست بکشید بلکه باید تلاش کنید تا اعتماد متقاضیان رو جلب کنید،وقتی این پست رو خوندم امیدوارم شدم و دوباره استارت کارم رو زدم اینا رو گفتم که بدونید همه مثل هم نیستن شما حق دارید افراد زیادی هستن که در فضای مجازی از این طریق کلاه برادری میکنن اما اگر دقت و توجه لازم رو داشته باشید انشالله که همچین مشکلی براتون پیش نیاد شما تصور کنید مشاوران شرکت مثلا خود من اگر با اسم شرکت گرین جابز از مردم کلاه برداری کنم اعتماد شما نسبت به شرکت گرین جابز از بین میره در این شرایط هیچ کس نمیگه که فلان مشاور ازم کلاهبرداری کرد میگن شرکت کلاه برداره این مسائل به شرکت و اعتماد مردم لطمه میزنه در مجموعه ما هم چنین موردی بوده،شرکت به کار این افراد رضایت ندارد و در صورت مشاهده چنین اقداماتی شرکت اون افراد رو اخراج میکنه و حتی ازشون شکایت میکنه دوستان اجازه ندید این آدما ذهن شما رو خراب کنن نمیدونم که چقدر حرفامو باور میکنید ولی اینو بدونید من هم دقیقا مثل شما میخوام این افراد سودجویی که از شما کلاه برداری میکنن و باعث میشن اعتماد شما از بین بره و کار من و همکارانم رو سخت تر میکنن به مجازات کارشون برسن من برای شکست دادن این افراد تلاش میکنم بتونم اعتماد متقاضیان رو جلب کنم و بتونم تمامی هم وطنان عزیزم رو شاغل کنم آیدیم رو میزارم تا اگه کسی خواست استخدام بشه یا سوالی داره بتونم کمکش کنم با این آیدی می تونید در هر پیام رسانی مانند:روبیکا،سروش،ایتا،بله و… ارتباط برقرار حلال کنید پیام خیلی طولانی شد خسته شدید،شما رو به خدا میسپارم در پناه خدا و از شره این افراد سودجو و کلاه بردار در امان باشید

عباس اقا یکی مثل شما باید باشه که مخاطب یا بهتر بگم قربانیان رو مجاب کنه برای پول دادن

اگر مجازات به راحتی اجرا میشد کسی جرأت کلاهبرداری نداشت. من شخصا مورد کلاهبرداری قرار گرفتم در خصوص خرید خودرو و آنقدر مرخصی گرفتم برای شکایت که نزدیک بود از کارم اخراج شوم و شکایت را رها کردم و شخص کلاهبردار هنوز من را که می بیند از خنده روده بر می شود. اگر دو نفر از یک کانال شکایت کنند و همان هفته ان فرد دستگیر می شد کسی جرأت این کلاهبرداری ها را نداشت. لطفاً نگویید سخت است که در مسایل سیاسی بدتر از آن را هم دیده ایم که گیر کرده اند

سلام – من دنبال کار تایپ در منزل میگشتم ف همه جارو دروو کردم 4 نفر رو پیام دادم یکیش جواب نداد دومیش بلافاصله گفت 100 تومن ب فلان کارت بزن – گفتم خدافزی کن – دو تا اخر یکیشون که تو مشهد هست تو اگهی زده استخدام تایپیست بعد اگهی هم نردبان شده – خداشاهده تموم ستون فقراتم گرفته و درد میکنه 16 ساعت گشتم . و یکیشم پشتیبان باپوک بود ک تو کانال تلگرامش رفتم گفت 100 تومن پرداخت کن یعنی ثبت نام میکنی و 100 تومنم پرداخت میکنی . اون یکی ک تو دیوار استخدام جدا بود نمونه کار فرستاد برام منم بش گفتم من تصادف کردم و برا پول داروهام موندم باس 99 تومن رو ک میگین قرض کنم زمانی ک خونه نبودم چیزی نبود اما الان بیکارم و گفتش نگران نباشید و خلاصه کلی گفت و گو انجام داد اگه ممکنه کانال های تلگرامی و اینستایی رو که کلاهبرداری کردن رو بهم بگید در پاسخ – ممنونم

سلام و عرض ادب
عذر میخوام منم تو یکی از این شرکت‌های کلاه بردار متاسفانه ثبت نام کرده بودم و تو هیچکدوم از ‌‌شغل‌هاش به نتیجه نرسیدم
در نهایت یه شغل فرو‌ش پوشاک داشت که گفتم بذار این یکی رو هم امتحان کنم و اگر فایده نداشت کلا بیخیال بشم
این شغل به این صورت بود که ظاهرا شرکت واسطه ای بود بین تولیدی‌ها و بازاریابایی مثل من و ما در قبال فروش هر لباس از شرکت پورسانت دریافت میکردیم
همه چی داشت خوب پیش میرفت (حالا بماند که چه سختی‌ها، استرس و چالش‌هایی داشت) تا اینکه لباس خیلی از مشتری‌های بازاریابا از جمله من ارسال نشد و با چندین ماه صبر و پیگیری‌های زیاد در نهایت شرکت گفت اون تولیدی بدقولی کرده و بازم صبر کنید
باز من یه مدت صبر کردم و به سختی جواب مشتریایی که لباسشون ارسال نشده بود رو میدادم تا اینکه شرکت گفت شکایت کردیم از اون تولیدی و به زودی پول مشتریا عودت داده میشه
از اون به بعد هم دیگه به هیچ عنوان پاسخگو نبود شرکت
حتی اون تولیدی هم دیگه جواب نداد
‌شغل فروش پوشاک اون مجموعه الان داره با قدرت چند برابر به کارش ادامه میده درحالیکه هیچکس جواب منو نمیده
یا سین نمیکنن و یا اینکه سین میکنن جواب نمیدن
اینا رو گفتم تا شاید منم به نوبه خودم تأثیرگذار بوده باشم
ولی سؤال من از شما بزرگوار اینه که الان پس دادن پول مشتریام که مبلغ زیادی هم هست شرعا و قانونا به گردن منه؟
اگر لطف کنید پاسخ بفرمایید کمک خیلی بزرگی به بنده کردید بخاطر اینکه یک ساله درگیر این قضیه هستم

سلام. خیلی متأسفم. کاش از اول مسیر درستی رو انتخاب می‌کردین و با تحقیق و مشورت جلو می‌رفتین.
دربارۀ سؤال شرعی‌تون لطفاً از دفتر مرجع شرعی خودتون به‌صورت کتبی از طریق اینترنت استفتاء (طرح پرسش) کنین.

سلام دوستان خواهش میکنم خواهش میکنم گول این چنل های تلگرامی رو نخورید هر چی که توی این سایت نوشته عین واقعیته من خودم وقتی میخواستم تو این کارا وارد شم تحقیق کردم دقیقا همین مطالب سایت رو خوندم ولی متاسفانه گوش نکردم و سرم کلا رفت و برای شرکت پابوک وورک ۱۰۰ تومن واریز کردم اولش گفتن کارا رقابتی نیستن و بابت دانلودشون پول نمیگیرن ولی همش دروغه باور نکنید

سلام دوستان این شرکت پابوک وورک لعنتی کلاهبرداری و هر چیزی که توی این سایت راجبش گفته درسته ترو خدا گول نخورید من خودم برای ثبت نام ۱۰۰ تومن دادم

سلام من هم میخواستم پول واریز کنم اومدم گوگل سرچ کردم اینهمه نارضایتی رو خوندم شرکت باپوک ورک
خانم یا آقای محمدی بود … تورو خدا هر جور شده جلوی این آدمای بی وجدان رو بگیرید ممنون از همه ی کسانی که اینجا پیام گذاشتن خدا خیر دنیا و آخرت بهتون بده

از آب گل آلود ایرانی های گرفتار در فشار اقتصادی برای خودشون آتش جهنم میخورن کاش آدم موقع مرگ همچنین کسانی حضور پیدا کنه چجوری جون میده ..پول ملت گرفتار رو میخورن

@vahedd1402
سلام دوستان اینم یکیش هست امروز به تور من خورده تو تلگرام دم عیدی افتاده دنبال ادمین برا کانال تلگرامی که آدرس یه سایت غلط رو می‌فرسته و تقاضای ۸۷ هزار پول واریزی کنی به شماره کارت 👇👇👇هزینه خرید فرم مبلغ 87 هزارتومان است
بعد از ثبت نام عڪس از پرداختیتون بگیرید و بفرستین

اگر نتونستید وارد سایت بشید،شما میتونید مبلغ رو به این شماره کارت واریز کنید تا ثبت نامتون انجام بشه

6037701629529584

یزدان دالوند،))

لطفاً تو گروه و کانال های تلگرامی اطلاع رسانی کنید تا کلاه سر کسی نزارن.همه جا کلاهبرداری میشه.خدا لعنتشون کنه .

مجازی کلا دورغه دنبال کار اگه هستین بیرون از مجازی هزارتا شرکت کاریابی هست حداقل حضوری آدم می‌دونه طرف حسابش کیه. فریب شبکه های مجازی برا کاریابی رو نخورید.حتی بخواین کار اینترنتی هم پیدا کنید بازم به شرکت های کاریابی تو شهرهای خودتون به دفاترسر بزنید.بازم میگم فریب مجازی و رو نخورید هموطن گرامی.

اگر از 10 هزار نفر هر نفر میانگین 50 هزار تومن بگیرن میشه 50 میلیون تومن که می دونم خیلی بیشتر از این حرفا هست
همین مبلغ های کم از افراد زیاد یه مبلغ تقریبا هنگفت میشه، موندم چرا دستگیر نمیشن!
طرف تو ایتا داشت یه شرکت ظاهرا واقعی ( پابو ورک ) رو معرفی میکرد ولی خودش فیک بود، همه چیز واقعی بود جز خود بی وجدان دزدش.

اگر از 10 هزار نفر هر نفر میانگین 50 هزار تومن بگیرن میشه 50 میلیون تومن که می دونم خیلی بیشتر از این حرفا هست
همین مبلغ های کم از افراد زیاد یه مبلغ تقریبا هنگفت میشه، موندم چرا دستگیر نمیشن!

سلام به همه دوستان
من چند روزی هست که درگیر تحقیق در مورد امور تایپی آنلاین هستم از طریق دیوار با سایت http://bapokwork.com آشنا شدم و پشتیبانی ابتدا چند فایل صوتی معرفی کارها فرستاد بعد فایل ثبت نام و آیدی کانال ها رو. منتهی یه سوتی داد. تفاوت مبلغ اعلامی پشتیبان با فایل صوتی باعث شد تحقیق کنم . وارد سایت که شدم نوشته بود برای ثبت نام هیچ مبلغی نباید پرداخت کنید .
دیگه مطمئن شدم آگهی که منتشر کردن کلاهبرداری هست .
هم به دیوار، هم به فتا، هم اینماد اعلام گزارش کردم
خواهش میکنم تا واقعأ مطمئن نشدید وجهی پرداخت نکنید. خدا رو شکر همه ما عاقل و بالغ هستیم و سواد کافی داریم . فقط کمی زمان بگذارید و تحقیق کنید
با سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *