استخدام برنامه نویس، با ظرفیت نامحدود و به‌صورت دورکاری

استخدام برنامه نویس

قبلاً در صفحۀ استخدام تایپیست سایتهای دورکاری در زمینۀ تایپ را معرفی کرده بودیم که بسیار استبال شد. در این صفحه سایت های دورکاری در زمینه برنامه نویسی و نرم افزار را معرفی خواهیم کرد. همان‌طور که احتمالاً می‌دانید امروزه زبان‌های برنامه‌نویسی فراوانی وجود دارد که همۀ این زبان‌ها را می‌توان به چهار دستۀ مختلف تقسیم کرد:

  • زبان های برنامه نویسی دسکتاپی (ویندوزی)
  • زبان های برنامه نویسی تحت وب
  • زبان های برنامه نویسی موبایلی
  • زبان های برنامه نویسی چند منظوره

اگر دست کم یکی از زبان‌های برنامه نویسی تحت وب یا اندروید یا ویندوز یا موبایل یا چندمنظوره را بلدید، به شما تبریک می‌گویم؛ چرا یکی از مهارت‌هایی بسیار پول‌زا در قرن 21 را دارید. فقط کافی است ازاین مهارت اکتسابی‌تان استفاده کنید و کسب درآمد کنید. اما چگونه؟ به شما می‌گویم.

امروزه با توجه به گسترش برنامه‌ها چه در موبایل و ویندوز و چه برنامه‌های تحت وب، افراد زیادی تمایل دارند که برای کسب و کارشان برنامه یا نرم افزار یا سایتی درست کنند و از آن بهره ببرند. اینجاست که این مهارت به درد شما می‌خورد. در ایران یک سری سایت هایی وجود دارد که اصطلاحاً به آن سایت های دورکاری می‌گویند. با استفاده از سایت های دورکاری میتوانید در منزل بنشیند و چایی‌تان را بخورید و کار هم بکنید و کسب درآمد کنید. بله. این شدنی هست. هزاران هزاران نفر شغلشان همین است.

ما سایت های دورکاری مطمئنی را برای شما آماده کرده ایم. خودمان تجربه استفاده از این سایت‌ها را داریم و بهترین سایتهای دورکاری ایران در زمینه سفارش یا استخدام در زمینۀ پروژه‌های نرم افزاری و طراحی نرم افزار و سایت و اپ است. اشتراک و عضویت در این سایت ها رایگان است.

از لینک های زیر استفاده کنید و هم‌اکنون عضو بشوید:

نکته: فعالیت در این سایت‌ها به صورت پروژه‌ای هست و سایت دارای پشتیبانی و پرداخت امن است؛ بنابراین با خیال راحت به پروژه‌ها پیشنهاد بدهید و نگران نباشید.

برای ورود به سایت شماره 1 روی لینک زیر کلیک کنید (این سایت کانال تلگرام هم دارد که پروژه‌های جدید در آن قرار داده می‌شود)

https://goo.gl/9qLu25

برای ورود به سایت شماره 2 روی لینک زیر کلیک کنید

https://goo.gl/wurvaY

برای ورود به سایت شماره 3 روی لینک زیر کلیک کنید

http://yun.ir/pg4lu9

برای ورود به سایت شماره 4 روی لینک زیر کلیک کنید

http://yun.ir/3k1t46

3 دیدگاه دربارهٔ «استخدام برنامه نویس، با ظرفیت نامحدود و به‌صورت دورکاری»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *