استخدام برنامه نویس، با ظرفیت نامحدود و به‌صورت دورکاری

استخدام برنامه نویس

قبلاً در صفحۀ استخدام تایپیست سایتهای دورکاری در زمینۀ تایپ را معرفی کرده بودیم که بسیار استبال شد. در این صفحه سایت های دورکاری در زمینه برنامه نویسی و نرم افزار را معرفی خواهیم کرد. همان‌طور که احتمالاً می‌دانید امروزه زبان‌های برنامه‌نویسی فراوانی وجود دارد که همۀ این زبان‌ها را می‌توان به چهار دستۀ مختلف تقسیم کرد:

بانک ملت؛ دانلود اپلیکیشن به پرداخت و رمزنگار + معرفی و مروی بر کارنامه این بانک

بانک ملت

بانک ملت به نشانی وبگاه www.bankmellat.ir یک شرکت خدمات مالی و بانکداری ایرانی است. بانک ملت پس از انقلاب اسلامی در پی ملی شدن بانک‌های ایران، با مصوبه‌ی مورخ ۲۹ آذر ۱۳۵۸ مجمع عمومی بانک‌ها از ادغام ۱۰ بانک « پارس، عمران، فرهنگیان، داریوش، تهران، تجارت خارجی، اعتبارات تعاونی و توزیع، بین‌املل ایران، بانک ایران و عرب، بیمه ایران » در ۳۱ تیر ۵۸ تاسیس شد. این بانک در حوزه صنعت خدمات مالی با سرمایه‌ اولیه‌ی ۵/۲۳ میلیارد فعالیت خود را آغاز کرد.

این بانک به‌عنوان اولین بانک که برای خصوصی‌سازی آماده شد، ۵ درصد از سهامش را در بورس تهران عرضه کرد و ۲/۵ درصد این سهام توسط زیرمجموعه‌ی این بانک،( متعلق به صندوق بازنشستگی کارکنان این بانک) شرکت آتیه‌ی کارکنان بانک ملت خریداری شد.

این بانک در وبگاه خود با ایجاد بخشی به نام «ایده» به مردم امکان بیان ایده‌های خود را می‌دهد و با بررسی‌ ایده‌ها، بهترین آنها را انتخاب می‌کند و به کار می‌گیرد.

دیجی کالا؛ دانلود، معرفی، تاریخچهٔ سایت و کد تخفیف قطعی!

دیجی کالا

دیجی کالا به نشانی اینترنتی www.digikala.com به‌عنوان یک فروشگاه اینترنتی پا در راه تجارت الکترونیک نهاد و در بهمن‌ماه سال ۱۳۸۵ توسط برادران محمدی، با نام‌های حمید و سعید محمدی بنیانگذاری شد. چرایی و ایده‌ی اولیه‌ی راه‌اندازی این شرکت از زبان موسسین آن تجربه‌ی بد این دو برادر در خرید دوربین عکاسی در سال ۸۴ عنوان شده است. امروزه این شرکت با اختصاص ۸۵ درصد سهم بازار فروش آنلاین ایران و آمار بیش از ۵ میلیون بازدید در روز، بزرگترین فروشگاه آنلاین در ایران شناخته شده است. دفتر مرکزی این شرکت در تهران واقع شده و بر طبق آخرین آمار در تاریخ مرداد ۹۹، بیش از ۴۸۰۰ نفر در آن مشغول به کار هستند.

ایران خودرو؛ معرفی سایت و مرور کارنامه کاری و محصولات + دانلود نرم افزار

ایران خودرو

ایران خودرو را دستهٔ سایت‌های کاربردی سایت در این نوشته معرفی می‌کنیم. ایران خودرو به نشانی www.ikco.ir سایت رسمی شرکت خودروسازی ایرانی «ایران خودرو» با نام تجاری «ایکو (IKCO)» است. این شرکت در مرداد سال ۱۳۴۱ توسط برادران خیامی بنیان نهاده شد و در ابتدای فعالیت خود «ایران ناسیونال» نام داشت.

محصولات ارائه شده از سوی شرکت ایران خودرو از ابتدا تا پایان سدهٔ سوم شمسی

 • تولید انواع کامیون، اتوبوس، مینی‌بوس و آمبولانس با همکاری دایملربنز (۱۳۵۷-۱۳۴۶)
 • تولید پیکان در مدل‌های کار، دولوکس، جوانان، استیشن و وانت (۱۳۵۷-۱۳۴۶)
 • فروش بسیاری از محصولات شرکت فرانسوی پژو فرانسه در ایران
 • عرضه پژو ۴۰۵، ۲۰۶، ۲۰۷ و پارس
 • فروش موفق ال ۹۰، محصول ارزان‌قیمت شرکت فرانسوی رنو
 • تولید دو خودروی انحصاری سمند (۱۳۸۱) و دنا (۱۳۹۴)
 • تولید نخستین خودروی ملی ایران با نام سمند
 • تولید اتوبوس‌های معروف به «ال پی» به عنوان نخستین تولیدات خود
 • تولید انبوه سمند (۱۳۸۱)
 • افزودن ال ۹۰ به فهرست محصولات خود با توافق یک شرکت خارجی و همکاری شرکت رنو (۱۳۸۵)
 • ارائه سمند سورن (۱۳۸۶)
 • عرضهٔ محصولات بر پایهٔ دنا، دنا پلاس

سایپا؛ معرفی سایت سایپا + دانلود نرم افزار و تاریخچهٔ شرکت

سایپا

سایپا را در این مقاله در درستهٔ سایت های کاربردی بررسی می‌کنیم و به معرفی سایت این شرکت به نشانی www.saipacorp.com خواهیم پرداخت. سایت سایپا متعلق به شرکت «سایپا» است. کلمهٔ «سایپا» کوتاه شدهٔ عبارت «شرکت سهامی ایرانی تولید اتوموبیل»، عنوان یک شرکت خودروسازی ایرانی است. این شرکت در سال ۱۳۴۴ با مشارکت یک شرکت خودروسازی فرانسوی تأسیس شد. در پی انقلاب ۱۳۵۷ این شرکت در تاریخ شانزدهم تیرماه ۱۳۵۸ به مالکیت دولت ایران درآمد و زیر نظر سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران قرار گرفت.